(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Hevér János Dátum: 2011-05-24 05:29:17
Karasz Csaba írta ekkor: 2011-05-22 18:09:22
38 euro csak a gépkocsi szállítási költsége
Nagyon köszönöm!
Neckov Laura Dátum: 2011-05-23 14:38:26
Kedves Vivien! Mi a véleményed a Georgina apartmanról? 4 fős 2 légterűbe szeretnénk menni ( 2 pár ) szerinted így kényelmes lenne 2 pár részére?:-) Bolti árak-élelmiszerre értve (lidl,spar ) milyenek kint? Ha egyénileg utazunk autóval a komp melyik városból indul ,illetve könnyen oda lehet találni a szállásra? Ha bárki másnak van véleménye , tapasztalat kérem ossza meg velem :-) Köszi mindenkinek
Giczi Klementina Dátum: 2011-05-23 12:32:19
Grand Zakynthos írta ekkor: 2011-05-15 12:21:36
Kedves fórumozók! Én is és az első „fecskék” is megérkeztek Zakynthosra, az autóbuszos út folyamán minden rendben volt, a reggel nyolc órakor induló komppal érkeztek az utasok a szigetre. A kompjegy ára 8,50€/fő/út. Nagyon szép időnk van, ma is reggel óta süt a nap és kb. 25 fok lehet. Esténként még lehűl a levegő, ezért az elkövetkező pár héten érkezőknek azt javaslom, hogy egy pulcsit vagy dzsekit csomagoljanak be estére. Már fürdenek a tengerben, a sekélyebb részeken kellemes meleg a víz. Az apartmantulajdonosok is felkészültek a szezonra: az Ibériában bejárati kaput szereltek fel, amit esténként bezárunk, a szobákba bekerültek a mikrók, a Georgina apartman étterme és kerthelyisége tovább szépült, a gyerekeknek kis játszóteret alakítottak ki, a Villa Maria és Anna Studios apartmanjaink pedig új mikrókkal, szúnyoghálókkal, új és ingyenes légkondival, tágas és frissen festett szobákkal várja a kedves vendégeket! A legtöbb üzlet és étterem már kinyitott, vagy készülődik a nyitásra, igaz a laganasi főutca még nem olyan zsúfolt esténként, de a sziget „éledezik”. :) A fakultatív kirándulásaink programja maradt az eddigi, az árak picit változtak, és néhány új programon is gondolkozunk. Az éttermek és szupermarketek árai egyelőre nem változtak. Mindenkinek kellemes készülődést és jó utat kívánok, én itt várlak titeket! Üdv. Vivien
Szia Vivien! Hát nagyon irigylem az első és a később érkező "fecskéket" is. Felejthetetlen 2 hetet töltöttünk a szigeten tavaly, úgyhogy mindenkinek ajánlom! Jövőre visszatérünk, bár még nagyon messze van, de remélem Veled is ismét találkozunk! Amúgy milyen idő lesz jövő héten? smile Üdv mindenkinek! Szilvinek is, ha ott van! Klemi
Karasz Csaba Dátum: 2011-05-22 18:09:22
38 euro csak a gépkocsi szállítási költsége
Hevér János Dátum: 2011-05-22 06:45:50
Kedves Mindenki! Szeretnék érdeklődi,hogy a 38eurós komp árban az utasok is benne vannak,vagy csak az autó? Köszi!