Kedves Vivien! Abban nem is reménykedem, hogy frissen sült kenyér lesz viszont előrecsomagolt esetleg. Ennek a márkája: Schär vagy Free from. Ezeket Magyarországon Tescoban és Sparokban árulják (itthon se mindenhol) talán Görögországban is. Köszönöm a sok utánajárást!
Kedves Lajos! Sajnos nincsenek jó híreim, minden lehetséges üzletet megkérdeztünk, de sehol nem árulnak ilyen kenyeret. :( Viszont Georgina felajánlotta, hogy ha hoz hozzávalókat és elmondja a receptet, ő szívesen megsüti önnek ezt a kenyeret. Ugyanis az éttermébe is maga süti minden nap a kenyeret. Jó készülődést kívánok, hamarosan találkozunk: Vivien