(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-05-10 17:05:24
Gyuricskó Gábor írta ekkor: 2011-05-09 13:59:00
Valakinek van esetleg informácioja hogy a vendéglőkben egy kiadós ebéd nagy átlagban mit kóstál?
20-30 dkg-ot + a köret. (bocs nem hagyhattam ki)Üdv.
Gyuricskó Gábor Dátum: 2011-05-09 13:59:00
Valakinek van esetleg informácioja hogy a vendéglőkben egy kiadós ebéd nagy átlagban mit kóstál?
Szofi Dátum: 2011-05-08 13:23:40
Kedves Éva! Kevesebb,mint 2 hét múlva indulunk Szegedről, Zakynthosra. Ha jól értelmeztem 9:45-kor van Szegeden a busz, de melyik tesconál, mert van egy pár?:) Gondolom 20 perccel előbb már ott kell lenni.
Dátum: 2011-05-08 09:56:52
Érdeklődnék, hogy a Grand által kínált apartmanok (405.406) teraszai a medence felöli oldalra, vagy az ellenkezőre nyílnak.Köszönettel.
Grand Zakynthos Dátum: 2011-05-07 10:47:31
Papp Tivadar írta ekkor: 2011-05-06 21:15:37
Szia Éva zante .ibéria .6.hó 10- megyünk. már voltam ott de most szeretnék átmenni Kefalóniára is egy napra. Rendben van hogy van fakultativ, de nekem hiányzik belőle egy program.Ezért,Egyénileg szeretnénk átmenni a szigetre.Tisztában vagyok vele hogy ez nem a Grand dolga,nem is várom el tőle hogy megoldja de hátha adtok valami ötletet.
Szia Tivadar! Hacsak nem saját autóval érkeztek a szigetre, akkor nem egyszerű átjutni Kefalóniára. Van közvetlen kompjárat a két sziget között naponta kétszer. Az agios nikolaos-i kikötőhöz viszont nem jár tömegközlekedés, taxival pedig szerintem elég költséges eljutni oda, mivel kb. 35 km-re van Agios Sostistól. A bérelt járművekkel pedig nem lehet elhagyni a szigetet, tehát azzal maximum a kikötőig mehettek. Ha mindenképpen át szeretnétek menni egyénileg Kefalóniára, majd kitalálunk vmilyen megoldást, majd személyesen megbeszéljük a lehetséges variációkat. Üdv. Vivien