Szia Éva zante .ibéria .6.hó 10- megyünk. már voltam ott de most szeretnék átmenni Kefalóniára is egy napra. Rendben van hogy van fakultativ, de nekem hiányzik belőle egy program.Ezért,Egyénileg szeretnénk átmenni a szigetre.Tisztában vagyok vele hogy ez nem a Grand dolga,nem is várom el tőle hogy megoldja de hátha adtok valami ötletet.
Szia Tivadar! Hacsak nem saját autóval érkeztek a szigetre, akkor nem egyszerű átjutni Kefalóniára. Van közvetlen kompjárat a két sziget között naponta kétszer. Az agios nikolaos-i kikötőhöz viszont nem jár tömegközlekedés, taxival pedig szerintem elég költséges eljutni oda, mivel kb. 35 km-re van Agios Sostistól. A bérelt járművekkel pedig nem lehet elhagyni a szigetet, tehát azzal maximum a kikötőig mehettek. Ha mindenképpen át szeretnétek menni egyénileg Kefalóniára, majd kitalálunk vmilyen megoldást, majd személyesen megbeszéljük a lehetséges variációkat. Üdv. Vivien