(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Papp Tivadar Dátum: 2011-05-06 21:15:37
Szia Éva zante .ibéria .6.hó 10- megyünk. már voltam ott de most szeretnék átmenni Kefalóniára is egy napra. Rendben van hogy van fakultativ, de nekem hiányzik belőle egy program.Ezért,Egyénileg szeretnénk átmenni a szigetre.Tisztában vagyok vele hogy ez nem a Grand dolga,nem is várom el tőle hogy megoldja de hátha adtok valami ötletet.
Szofi Dátum: 2011-05-06 18:11:48
Kedves Éva! Mához 2 hétre indulunk Szegedről, Zakynthosra. Ha jól értelmeztem 9:45-kor van Szegeden a busz, de melyik tesconál, mert van egy pár?:) Gondolom 20 perccel előbb már ott kell lenni.
Szilagyi Szabolcs Dátum: 2011-05-06 17:41:02
Kedves Éva. Köszönöm a választ. Remélem jó lesz majd,bár időnk nagyrészét úgyse az apartmanba töltjük majd. smile
Grand Éva Dátum: 2011-05-06 16:47:54
írta ekkor: 2011-05-05 20:44:08
A 405-406 szobát foglaltuk le júniusban 2 hétre. Most már ugyan mindegy de tud valaki az apartmanokról mondani valamit? Pl. erkély a medencére néz vagy az ellenkező oldalra. Azt látom, hogy széf nincsen de légkondi ?Köszönettel mindenkinek.
A Georgina apartmanban ingyen légkondi van, úgy mint az Annában és Villa Mariában.Az Ibériában is van légkondi, de az fizetős.Üdv: Éva
Grand Éva Dátum: 2011-05-06 16:46:21
írta ekkor: 2011-05-06 12:05:38
Mégegy kérdésem lenne ha valaki tud válaszolni megköszönöm na szóval az lenne a kérdésem hogy szeptemberben milyen idő van kint zakynthos-on mert akkor mennénk nyaralni akkor még javában lehet fürödni nyaralni stb vagy akkor már hűvösebb van????
Szeptemberben még nagyon szép idő várható, kellemes hőmérséklettel, meleg tengerrel. ( Kivéve, ha valaki föntről ezt felülírja).Az átlag szerint semmi gond nincs a szeptemberi időjárással. Üdv: Éva