(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szecsei József Dátum: 2011-05-11 21:01:34
írta ekkor: 2011-05-02 09:18:34
Az idegenvezető a turistákat kíséri egy barlangban. Az egyik mélyedésben néhány csontvázat mutat nekik. - Hogy kerültek ezek ide? - kérdezi az egyik turista. - Spórolni akartak az idegenvezetőn... Szép napot mindenkinek!
Kedves Grandos Törzsutasok és IdegenvezetőK! Negyedik alkalommal utazom családommal egyénileg a Grand szálláshelyeire. Az eddigiekről maximális megelégedettséggel tudok csak nyilatkozni, akár a Sangria, akár a Grappa, vagy a Ciporó szülőföldjén jártam is. Ár -érték arány O.K.+ élmény maxi- mum. Idén 08.27-09.03. között Zakinthosszal ismerkedünk. Érdeklődve és köszönettel várok a kompközlekedéssel kapcsolatos információkat, úgy mint: >érdemes e a szárazföld és a sziget közötti ki-be csekko- láshoz, gépkocsival utazóknak, hónapokkal előre lefoglalni helyüket adott járatra( nap, óra perc),mert csak így remélt a tervszerű ki -belépés, a tumultuózus jelenetek elkerülése? >Vagy számottevő várakozás nélkül a "szabadpiaci "keretek között is érkezési sorrendben, folyamatos a szigetre a tranzit? Az árakban van e különbség? >Az itt közlekedő komp cégek honlapján nem találok sem menetrendet sem tarifatáblázatot a jelzett időtartamra. Lehet, hogy nem jó helyen keresem? A Hét Görög Bölcs egyikének mondásával : "Tanácsold a legjobbat" Grandra fel!! Szecsei József komppal történő be. ki
Dátum: 2011-05-11 09:59:57
Grand Zakynthos írta ekkor: 2011-05-11 08:06:00
Kedves Attila! A Georgina apartman minden, tehát a 405.és 406. szoba erkélyei is a medence felé esnek. Az épület másik, hátsó oldalán vannak a lépcsők és a bejárati ajtók. Üdv. Vivien
Köszi, Júniusban találkozunk!
Grand Zakynthos Dátum: 2011-05-11 08:06:00
írta ekkor: 2011-05-08 09:56:52
Érdeklődnék, hogy a Grand által kínált apartmanok (405.406) teraszai a medence felöli oldalra, vagy az ellenkezőre nyílnak.Köszönettel.
Kedves Attila! A Georgina apartman minden, tehát a 405.és 406. szoba erkélyei is a medence felé esnek. Az épület másik, hátsó oldalán vannak a lépcsők és a bejárati ajtók. Üdv. Vivien
Grand Éva Dátum: 2011-05-10 20:42:14
Szofi írta ekkor: 2011-05-08 13:23:40
Kedves Éva! Kevesebb,mint 2 hét múlva indulunk Szegedről, Zakynthosra. Ha jól értelmeztem 9:45-kor van Szegeden a busz, de melyik tesconál, mert van egy pár?:) Gondolom 20 perccel előbb már ott kell lenni.
Szia Szofi! A Rókus krt-i TESCO a felszállás helye. A busz indulása 9 óra 45 és valóban elég 20 perccel hamarabb ott lennetek. Üdv: Éva
Kurucz Krisztián Dátum: 2011-05-10 18:18:42
Júniusban utazunk Zakynthosra és azt szeretném megtudni mit érdemes vinni? Most elősször utazunk külföldre,mert régi vágyam hogy eljussak Görögországba. Szeretném tudni hogy van e olyan üzlet ahol mosószert ,élelmiszert lehet vásárolni. Van olyan élelmiszer amit nem lehet kivinni ? Milyenek kint az árak? Kártyával is lehet fizetni? Milyen élemet lehet felvinni a buszra? Képeslapot kint lehet feladni? Köszönöm a segítséget!