Hát nekem sem jött be. De érdekesek ezek a képek, némelyik olyan jó kis "photoshop-os"-nak tűnik. . De van, amiken csak egy macska fetreng. Na de majd legközelebb. És nagyon egyett értek Árpáddal. Örüljünk, hogy ebben a válságban is eljuthattunk nyaralni.
Doba Árpád Dátum: 2010-11-08 07:59:13
sziasztok. nekem sem került be a képem de gondoltuk, hogy nem nyerünk. örüljünk annak, hogy ott lehettünk, megélhettük személyesen ezt a csodát és persze a mi képeink ugyis jobbak
Szűcs Gergő Dátum: 2010-11-04 22:39:36
Sajnálom, hogy a GT ilyen fotókat talált 10 legjobbnak. Ez nevetséges.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-11-03 18:31:46
Lenne egy - két tippem. De nem idegesítem magam tovább. Ez van. Inkább továbbra is azokra a fotópályázatokra adom be a műveimet ahova eddig is.
Kozák Zsanett Dátum: 2010-11-03 18:28:11
Kíváncsi lennék ezeket a képeket kik készítették...:(:(