Ezt a fényképet töltöttem föl: http://kepfeltoltes.hu/101103/grandtours_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-11-03 12:39:04
Hmmm.. érdekes. Én is küldtem be a fotópályázatra fényképet de csak a sajátomat látom. Másét nem. Lehet, hogy csak akkor tudsz szavazni ha nem indulsz a fotópályázaton?
Bernadett Dátum: 2010-11-03 07:32:38
Sziasztok ! Mi sem találjuk a képeket pedig nagyon szeretnénk megnézni és szavazni!
Molnár Csaba Dátum: 2010-11-02 19:51:55
Egyáltalán hol lehet megnézni a képeket, mert itt a grandtourson sehol nem találni. Pedig már tegnaptól lehetne szavazni.
Kozák Zsanett Dátum: 2010-11-02 17:18:29
Sziasztok!
Mi is Zakynthoson nyaraltunk a családdal és akkor említették a fotópályázatot! Én küldtem be képet és csak érdeklődni szeretnék,hogy mikortól lehet szavazni a 10 legjobbra? :)
Előre is köszönöm!
Zsani