Hát én sem kerültem be, pedig töltöttem föl képet.:(
Valahogy nem értem, hogy mi alapján lett kiválasztva a 10 legjobb kép. Talán a korrekt az lett volna ha összes benevezett képet szavazásra bocsájtják és a nézők döntik el, hogy melyiket tartják a legjobbnak.