(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-11-03 18:25:36
8 éves fiam készít ilyen kategóriás képeket. Ez így tényleg nevetséges. Ősz-visz 2 jó képet találtam a 10-ből. A többi borzadály... Na mindegy. Többet nem készítek a Grandtoursnak fényképeket. Inkább élvezem az utazást. Ha tudnátok, mennyi munka munka volt átválogatni több ezer fényképet.
Kozák Zsanett Dátum: 2010-11-03 18:22:00
Szerintem ez nevetséges! Pont ezekre a képekre lehet szavazni! Igen úgy kellett volna ,hogy mindre lehessen szavazni! Kicsit CSALÓDTAM!!!:(
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-11-03 18:16:08
Hát én sem kerültem be, pedig töltöttem föl képet.:( Valahogy nem értem, hogy mi alapján lett kiválasztva a 10 legjobb kép. Talán a korrekt az lett volna ha összes benevezett képet szavazásra bocsájtják és a nézők döntik el, hogy melyiket tartják a legjobbnak.
Erika Dátum: 2010-11-03 15:48:37
Már én is szavaztam, de sajnos nem kerültem be a képemmel.
linda Dátum: 2010-11-03 15:03:13
Sziasztok! Én látom a kijelölt 10 képet, és szavazni is tudok, bár nem küldtem be képet.