Sziasztok,Jenny apartmanba szeretnénk menni a nyáron,az lenne a kérdésem,hogy milyen ez az apartman ?? autóval tervezzük az utat,milyenek a Makedon és a Szerb rendörök ,kinek mi a tapasztalata ?, Elöre is köszi a segítséget.
A Röszkei határátkelőtől az E75-ös számú út egy az egyben oda visz. Rendőrök vannak, de ha betartod a sebességhatárokat, akkor semmi gond velük. A közlekedési morálról viszont jobb, ha utánanézel, mert könnyen baleset lehet.