(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Veres Roberta Dátum: 2010-01-16 10:33:42
Sziasztok! Tudje-a valako, hogyan megy az online foglalás. Tegnap este lefoglaltam az egyik utazást, viszont 3-an mennénk a Georgina apartmanba. A foglalásban nem lehetett 3 személyt kiválasztani, csak 4-et, és kötelező volt a 4. utas adatait is megadni. A visszaigazoló mailben nem küldtek semmi utalási adatot, összeget semmit. Segítséget előre is köszönöm.
Kata Dátum: 2010-01-15 17:36:30
Sziasztok! Laganas környékén augusztus elején kb. mennyiért lehetne 2-3 napra aztót bérelni?
Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-15 09:29:16
Kis Tibor írta ekkor: 2010-01-14 16:46:33
Sziasztok,Jenny apartmanba szeretnénk menni a nyáron,az lenne a kérdésem,hogy milyen ez az apartman ?? autóval tervezzük az utat,milyenek a Makedon és a Szerb rendörök ,kinek mi a tapasztalata ?, Elöre is köszi a segítséget.
A Röszkei határátkelőtől az E75-ös számú út egy az egyben oda visz. Rendőrök vannak, de ha betartod a sebességhatárokat, akkor semmi gond velük. A közlekedési morálról viszont jobb, ha utánanézel, mert könnyen baleset lehet.
Kis Tibor Dátum: 2010-01-14 19:50:51
Szia Grandzsuzsi, a Jenny apartmanban lehet 5 före foglalni ???
Kis Tibor Dátum: 2010-01-14 19:38:59
Szia Grandzsuzsi Zakynthos,ha még se autóval mennénk hanem busszal,akkor lehet-e olyat,hogy ülést foglalni,ugyanis 5-en mennénk és szeretnénk egymás mellett utazni.