(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Gabó Dátum: 2010-01-17 17:46:01
Kedves Csilla! Visszafelé lapozva láttam, hogy küldtél fórumozó társaknak képekei az Ibériáról és környékéről. Ha nem haragszól, én is kérnék egy pár fotót. Amit előre is köszönök. Címem: [email protected]
Gabó Dátum: 2010-01-17 17:31:38
Bocsika az előbb kifelejtettem, hogy az első turnusban utazom majd busszal.
Gabó Dátum: 2010-01-17 17:27:12
Csepregi Csilla írta ekkor: 2010-01-04 14:43:28
Szia Éva! Az Ibéria MINDEN emeleti teraszáról tökéletesen lehet látni a tengert.Sokat vendégeskedtünk a hátsó épület emeleti szobájában,onnan is remek volt a kilátás.A hetes szobát,amit tengerre nézőnek jeleznek úgy kell elképzelni,hogy a terasza ugyanarra néz,mint a többi szobának(tehát oldalról a tengerre),a szoba másik abalaka és a konyhaablak néz direkt a tenger felé.Ez előtt is végighalad az emeleti "körfolyosó",ide bárki oda tud menni,ha gyönyörködni akar a kilátásban,de elvileg a hetes szobához tartozik.Hú,lehet,hogy ez így nem egyértelmű,akkor bocsi!A tenger pedig inkább 500 méterre van,mint háromszázra.Ha valami nem érthető,akkor emilben küldhetek képet részletesebb magyarázattal.Üdv,Csilla
Sziasztok! Én az Ibériában foglaltam le a 7-es szobát. Az Ibériához vezető útonl van közvilágítás? Idén is lehet a Bozikisban medencézni? Valamint érdeklődnék, hogy auzó bérlésbe társulhatnék-e valakihez? A válaszokat előre is köszönöm. Egyépként találtam egy jó oldalt: zante. gportal.hu-t.
Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-16 20:51:55
Kis Tibor írta ekkor: 2010-01-16 15:37:55
Sziaszok,körűlberül mikora szoktak kiérni a buszok Zakynthosra ?? milyen az idö augusztus elején ?? viz hömérséklet ?? Köszi.
Zakynthos időjárás: http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=zakynthos&wuSelect=WEATHER A buszok kb 11:30-12:00 között érnek az apartmanokhoz.
Kis Tibor Dátum: 2010-01-16 15:37:55
Sziaszok,körűlberül mikora szoktak kiérni a buszok Zakynthosra ?? milyen az idö augusztus elején ?? viz hömérséklet ?? Köszi.