(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2010-01-19 19:39:53
Kis Tibor írta ekkor: 2010-01-14 19:38:59
Szia Grandzsuzsi Zakynthos,ha még se autóval mennénk hanem busszal,akkor lehet-e olyat,hogy ülést foglalni,ugyanis 5-en mennénk és szeretnénk egymás mellett utazni.
Kedves Tibor! Az ülőhelyeket az autóbuszokon az utazási iroda osztja be, természetesen figyelembe véve, hogy családtagokat, hozzátartozókat nem ültetnek el egymástól, ha együtt jelentkeznek. A fix ülőhelyet csak 3000Ft/fő árért tudják biztosítani. Üdvözlettel: Zsuzsi
Csepregi Csilla Dátum: 2010-01-19 19:16:12
Bodor Gabriella írta ekkor: 2010-01-19 12:05:33
Sziasztok! Én még új vagyok itt, és idén szeretnénk zakynthosra utazni autóval!Ha valaki képeket tudna nekem küldeni az alábbi email címemre megköszönném!:[email protected]
Szia Gabi!tavaly voltam Zakynthoson,nagyon sokat fotóztam,ezek közül a képek közül jónéhányat megtalálsz az alábbi nyilvános galériámban: www.picasaweb.google.hu/cscs0827 Üdv,Csilla
Brigitta Dátum: 2010-01-19 16:23:45
Kedves Grandzsuzsi! Tavaly Korfun nyaraltunk a Grandtoursal, idén szeptemberben Zakynthosra szeretnék menni egyéni utazóként. Repülővel tervezzük a kiutazást. Tudnál abban segíteni, hogy az apartmanok milyen távolságra vannak a repülőtértől és mik a tapasztalataik a repülővel érkező utasoknak? Segítséged előre is köszönöm!
Bodor Gabriella Dátum: 2010-01-19 12:05:33
Sziasztok! Én még új vagyok itt, és idén szeretnénk zakynthosra utazni autóval!Ha valaki képeket tudna nekem küldeni az alábbi email címemre megköszönném!:[email protected]
Kis Tibor Dátum: 2010-01-18 16:36:27
Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy mi az oka,hogy a Jenny apartmant anyíira nem foglalják,mint a másik kettöt ???