(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-01-08 21:32:07
Csepregi Csilla írta ekkor: 2010-01-08 20:48:18
Szia Krisztián! Autót minden sarkon lehet bérelni és minden sarkon más áron.Konkrét árat nem tudok,de szánjatok rá 1 órát,hogy végigsétáljatok a laganasi főutcán.Meg kell kérdezni mindenhol,mert jelentős eltérések lehetnek.Mint írtam,tavaly egy VW Polot béreltünk,2 napra 60 euró körül volt.Az ár függ attól,hogy elő,vagy főszezon van,hogy hány napra akarjátok bérelni.Érdemes nagyon jól körbenézni! A Navaggio öbölbe NEM lehet autóval menni,csak hajóval.Autóval a kilátóhoz lehet csak eljutni,ahonnan látni fentről az öblöt,de NINCS lefelé út nemhogy autóval,de gyalog sem.Tehát ez mindenképpen 2 menet.Az öbölbe több lehetőség is kínálkozik.Vagy befizettek a GT egész napos hajótúrájára,vagy felautóztok északra és onnan mentek kisebb hajóval.Érdeemes több szempontot is figyelembe venni.A nagy hajók(pl amivel az egész napos kirándulás megy),nem mindig tudnak kikötni az öbölben a nagy hullámok miatt,valamint a kék barlangokba sem tudnak bejutni a méretük miatt.Viszont az út egész napos és körbevisz az egész sziget körül.Bár nálunk a második héten volt,amikor a hullámok miatt félútról visszafordult.A kis hajókkal,motorcsónakokkal északról induló utak kb 3 órásak,először az öböl,kikötés,kis fürdés,fotózás,aztán a barlangok,kikötés,fürdés,fotózás.Mi kb 10-en voltunk egy olyan igazi görög öreg hajóskapitánnyal egy szuper bivaly motorcsónakkal.Visszafelé mindenki vezethette a motorcsónakot.Minél feljebb juttok északra,annál több hajó fog kint állni és ajánlkoznak.Érdemes köztük is válogatni,bár itt nincs túl nagy különbség az árak között.A csúszdapark állítólag nem túl nagy durranás,de ha rákeresel a neten a honlapjukra-water village zakynthos - akkor magad is eldöntheted.Mi nem voltunk.Ja,még valami!Az öbölbe érdemes minél korábban elindulni,mert 11-től már sorra érkeznek a nagy hajók,átlag 200-300 emberrel és iszonyú tömeg lesz.A barlangokban is délelőtt a legjobbak a fényviszonyok. Na bocsánat a sok dumáért,de biztosan mást is érdekelnek ezek az infók! Csilla
oké értem köszi az infókat
Csepregi Csilla Dátum: 2010-01-08 20:48:18
írta ekkor: 2010-01-08 19:26:55
sziasztok valaki megtudná mondani hogy egy matizt menyiért lehet bérelni? és még annyit hogy a hajó roncshoz kocsival is el lehet menni vagy nem ? ha igen milyen távolság? a csószda parkról van valakinek tapasztalata hogy jo vagy nem !? köszi elöre is a válaszokat !
Szia Krisztián! Autót minden sarkon lehet bérelni és minden sarkon más áron.Konkrét árat nem tudok,de szánjatok rá 1 órát,hogy végigsétáljatok a laganasi főutcán.Meg kell kérdezni mindenhol,mert jelentős eltérések lehetnek.Mint írtam,tavaly egy VW Polot béreltünk,2 napra 60 euró körül volt.Az ár függ attól,hogy elő,vagy főszezon van,hogy hány napra akarjátok bérelni.Érdemes nagyon jól körbenézni! A Navaggio öbölbe NEM lehet autóval menni,csak hajóval.Autóval a kilátóhoz lehet csak eljutni,ahonnan látni fentről az öblöt,de NINCS lefelé út nemhogy autóval,de gyalog sem.Tehát ez mindenképpen 2 menet.Az öbölbe több lehetőség is kínálkozik.Vagy befizettek a GT egész napos hajótúrájára,vagy felautóztok északra és onnan mentek kisebb hajóval.Érdeemes több szempontot is figyelembe venni.A nagy hajók(pl amivel az egész napos kirándulás megy),nem mindig tudnak kikötni az öbölben a nagy hullámok miatt,valamint a kék barlangokba sem tudnak bejutni a méretük miatt.Viszont az út egész napos és körbevisz az egész sziget körül.Bár nálunk a második héten volt,amikor a hullámok miatt félútról visszafordult.A kis hajókkal,motorcsónakokkal északról induló utak kb 3 órásak,először az öböl,kikötés,kis fürdés,fotózás,aztán a barlangok,kikötés,fürdés,fotózás.Mi kb 10-en voltunk egy olyan igazi görög öreg hajóskapitánnyal egy szuper bivaly motorcsónakkal.Visszafelé mindenki vezethette a motorcsónakot.Minél feljebb juttok északra,annál több hajó fog kint állni és ajánlkoznak.Érdemes köztük is válogatni,bár itt nincs túl nagy különbség az árak között.A csúszdapark állítólag nem túl nagy durranás,de ha rákeresel a neten a honlapjukra-water village zakynthos - akkor magad is eldöntheted.Mi nem voltunk.Ja,még valami!Az öbölbe érdemes minél korábban elindulni,mert 11-től már sorra érkeznek a nagy hajók,átlag 200-300 emberrel és iszonyú tömeg lesz.A barlangokban is délelőtt a legjobbak a fényviszonyok. Na bocsánat a sok dumáért,de biztosan mást is érdekelnek ezek az infók! Csilla
Dátum: 2010-01-08 19:26:55
sziasztok valaki megtudná mondani hogy egy matizt menyiért lehet bérelni? és még annyit hogy a hajó roncshoz kocsival is el lehet menni vagy nem ? ha igen milyen távolság? a csószda parkról van valakinek tapasztalata hogy jo vagy nem !? köszi elöre is a válaszokat !
Rajz Krisztina Dátum: 2010-01-07 21:03:24
Kedves Grandzsuzsi! Ha kérhetem, megkeresnél és rámírnál iwiwen, myvipen vagy facebookon, valami személyeset szeretnék Tőled kérdezni, ha nem baj:).
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-01-07 12:03:18
Igen, láttam...! Örülök neki! Hát igen még messze van sajna...! smile De a lényeg, hogy levan már foglalva! smile