Szia Csilla!Akkor egyik szobánál sincs leválasztva a terasz az Ibériában,ugye?
Szia Éva!
Ha kilépsz a teraszra a hetes szobából,akkor bal felé van levélasztás,jobb felé nincsen.Jobb felé kb 2 méter után jobbra lehet kanyarodni,ez a tenger felé néző front,ez kb 8--10 méter hosszú,majd megint jobbra lehet fordulni és az már az a folyosó,ahonnan az apartmanok bejárati ajtaja nyílik.Tehát tulajdonképpen bárki besétálhat az erkélyedre,de ez csak a hetesre vonatkozik,a többi valóban minkét oldalról el van határolva.De nem kellmegijedni,a két ott töltött hetünk alatt senki nem jött a teraszunkra,a tenger felé néző oldalt is csak egyszer "látogatta meg" valaki.Ha nem vagytok otthon,zárjátok be az erkélyajtót,bár szerintem ez sem feltétlenül szükséges,csak ha valami értékeset hagysz az apartmanban.Széfek az Ibériában sajnos nincsenek!Remélem mostmár érthetőbben sikerült leírnom!Csilla