(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2010-01-07 10:49:29
Jaj! Csak az a baj, hogy még 211 nap van az utazásig. smile smile smile
Kata Dátum: 2010-01-07 10:48:59
Hahó Gyöngyi! Mostmár én is bepirosodtam. smile smile smile smile
Dátum: 2010-01-06 10:47:05
Köszi szépen!!!!
Csepregi Csilla Dátum: 2010-01-06 10:43:18
írta ekkor: 2010-01-05 21:51:59
Szia Csilla!Akkor egyik szobánál sincs leválasztva a terasz az Ibériában,ugye?
Szia Éva! Ha kilépsz a teraszra a hetes szobából,akkor bal felé van levélasztás,jobb felé nincsen.Jobb felé kb 2 méter után jobbra lehet kanyarodni,ez a tenger felé néző front,ez kb 8--10 méter hosszú,majd megint jobbra lehet fordulni és az már az a folyosó,ahonnan az apartmanok bejárati ajtaja nyílik.Tehát tulajdonképpen bárki besétálhat az erkélyedre,de ez csak a hetesre vonatkozik,a többi valóban minkét oldalról el van határolva.De nem kellmegijedni,a két ott töltött hetünk alatt senki nem jött a teraszunkra,a tenger felé néző oldalt is csak egyszer "látogatta meg" valaki.Ha nem vagytok otthon,zárjátok be az erkélyajtót,bár szerintem ez sem feltétlenül szükséges,csak ha valami értékeset hagysz az apartmanban.Széfek az Ibériában sajnos nincsenek!Remélem mostmár érthetőbben sikerült leírnom!Csilla
Dátum: 2010-01-06 10:32:45
Szia,köszi,de nem látom csak a földszinti apartmanoknál a leválasztást.Én emeletit szeretnék,és szeretnék kint is ülni reggelente és este.Vannak asztalok és székek a teraszon,mint a többi apartmannál?