(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szűcs Gergő Dátum: 2010-01-06 07:42:49
írta ekkor: 2010-01-05 21:51:59
Szia Csilla!Akkor egyik szobánál sincs leválasztva a terasz az Ibériában,ugye?
Az Iberia apartmannál minden szobához tartozó terasz le van választva egy kb 1.8 méteres plasztikfallal. Az épület másik oldalán vannak a bejáratok, így ott folyosó van. Nézd meg az apartmanról szemből készült képet, ott a földszinti szobáknál jól létható a fehér válaszfal. Természetesen az emeleti szobáknál is így van. A szemben lévő 1. és a felette lévő 7. szoba terasza is zárt, de a szobákhoz a folyosón végig lehet menni.
Dátum: 2010-01-05 21:51:59
Szia Csilla!Akkor egyik szobánál sincs leválasztva a terasz az Ibériában,ugye?
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-01-05 13:59:47
AHA LÁTOM LÁTOM!!! Ügyi voltál! smile Nekem már piros, vagyis remélem én vagyok az, mert levelet még nem kaptam! Remélem h amarosan azt ismegkapom! Hajrá! Más nincs hátra, mint a nyár!!!
Kata Dátum: 2010-01-05 12:09:41
Szia Gyöngyi! Most jöttem haza az irodából, sikerült mindent elintézni, ahogy látod már rózsaszín, mert az anyagi része péntek körül fog érkezni. Mert ugye mi még egyetemisták vagyunk, és párom elsőnek nekem utalja a pént, én meg majd a Grand-nak, így egy pár napba beletelik mire az irodába érkezik. De a lényeg elintézve. smile smile smile Tök happy vagyok! smile smile smile
Csepregi Csilla Dátum: 2010-01-04 21:31:46
Vizi Gyöngyi írta ekkor: 2010-01-04 20:07:16
Szia Csilla! Hát azt kell mondjam...én és a párom! Hihi! smile Márcsak igazán akkor nyugszom meg, mikor már látom, hogy a négyzet pirossá vállik, s megérkezik a visszaigazolás, hogy beérkezett a pénz. Elvileg holnap....! smile Idén merre veszed az úticélt?
Szia Gyöngyi!Én az erkély felőli oldalon aludtam smile ! Ne aggódj,menni fog minden a maga útján és a legnagyobb rendben! Nem akarok itt nagyon offolni,de nyáron 2 hét Toszkána-Róma,ősszel 1 hét Firenze.Ha érdekelnek majd a részletek,akkor azt priviben! Egyébként a közös bérlést tényleg érdemes meggondolni!!!Cs.