Szia Csilla! Hát azt kell mondjam...én és a párom! Hihi!

Márcsak igazán akkor nyugszom meg, mikor már látom, hogy a négyzet pirossá vállik, s megérkezik a visszaigazolás, hogy beérkezett a pénz. Elvileg holnap....!

Idén merre veszed az úticélt?
Szia Gyöngyi!Én az erkély felőli oldalon aludtam

!
Ne aggódj,menni fog minden a maga útján és a legnagyobb rendben!
Nem akarok itt nagyon offolni,de nyáron 2 hét Toszkána-Róma,ősszel 1 hét Firenze.Ha érdekelnek majd a részletek,akkor azt priviben!
Egyébként a közös bérlést tényleg érdemes meggondolni!!!Cs.