Sziasztok! Bő egy hónap múlva indulok Tolora és egyre aggasztóbb hírek jönnek Görögországból. Ma azt hallottam a híradóban, hogy taxisok torlaszolják el a főutakat, hidakat stb. Elég rosszul hangzik. Valaki nyugtasson már meg legyen szíves, hogy ezek a hírek eltúlzottak és a turistákra azért figyelnek ezek a lökött görögök, akiket egyébként imádok. KÖszi.
Kedves Emese! A hirek egy resze mint mindig, most is tulzott... felenk semmi gondot nem okoz a sztrajk, ma kb egy oraja jottunk vissza Athenbol, nem volt semmi problemank, ahogy eddig egyik heten sem. Remelhetoleg ez a tovabbiakban is igy lesz.