Kedves Karoly!Az itteni orvos csak az ATLASZ biztositast fogadja ugy hogy a helyszinen nem kell fizetni,csak a felirt gyogyszerekert a gyogyszertarban. Mivel ez egy maganorvosi rendelo, igy az orvos donti el melyik biztositoval dolgozik, termeszetesen utolag, otthon minden esetben visszakapjuk a penzunket, barmilyen biztositasunk is legyen, de a tobbi biztosito eseten itt ki kell fizetni a kezelest, ami eleg magas osszeg is lehet. Nafplioban a korhazban kaphatunk ingyenes ellatast az EU-s egeszsegbiztositasi kartyaval, bar jo esely van ra, hogy ha nem all fenn veszhelyzet siman ramegy az egesz nap,(ha epp nem sztrajkolnak) Mindenesetre jo ha van EU kartya is es BBP biztositas is. Udv. Agi