(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Juhos Enikő Dátum: 2011-08-11 13:03:53
Aug 26-án indulunk Toloba :) Már alig várom :):):)
Bihari Agi Dátum: 2011-08-11 11:20:50
Kedves Karoly!Az itteni orvos csak az ATLASZ biztositast fogadja ugy hogy a helyszinen nem kell fizetni,csak a felirt gyogyszerekert a gyogyszertarban. Mivel ez egy maganorvosi rendelo, igy az orvos donti el melyik biztositoval dolgozik, termeszetesen utolag, otthon minden esetben visszakapjuk a penzunket, barmilyen biztositasunk is legyen, de a tobbi biztosito eseten itt ki kell fizetni a kezelest, ami eleg magas osszeg is lehet. Nafplioban a korhazban kaphatunk ingyenes ellatast az EU-s egeszsegbiztositasi kartyaval, bar jo esely van ra, hogy ha nem all fenn veszhelyzet siman ramegy az egesz nap,(ha epp nem sztrajkolnak) Mindenesetre jo ha van EU kartya is es BBP biztositas is. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-08-11 11:18:33
Böbe írta ekkor: 2011-08-06 15:03:07
Szia Ági.Azt szeretném kérdezni tőled,hogy a Demoshoz közel van-e a széles homokos part???Mert az az igazság sok fotó van fent,de általában csak a látnivalókról a tengerpartról nem sok.De jó ugye??Van-e a parton Beach Bár vagy ilyesmi???
Szia Bobe. A Demostol kb 10-15 perc seta szeles homokos part, de a Demoshoz kozel van egy keskenyebb, homokos part az Eleana apartmanhaz elott is. A parton van tobb bar-kavezo is, amik napkozben is nyitva vannak. Udv. Agi
PK Dátum: 2011-08-10 21:00:03
Kedves Ági ! Volt már a biztosítással kapcsolatos kérdés,arra vonatkozóan, hogy az Atlasz a helyi orvos által elfogadott biztosító, - bonyodalmak nélkül-.Ha jól értettem a válaszban benne volt, hogy Nafplionban a rendelőben símán megy minden, max.többet kell várni ? Üdv. P K
Blonde Dátum: 2011-08-10 09:37:03
Sándor András írta ekkor: 2011-07-25 11:34:57
A feleségemmel 09.23-án indulunk Nyíregyházáról Tolo-ba. Üdvözlettel: Sándor András
Sziasztok! Szeptember 23-án indulok barátokkal Debrecenből (összesen 3-an) Tolo-ba. Jó nyaralást mindenkinek :-) Blonde