Kedves Ági ! szept 3-tól leszünk a Demosz appartmanban, kérdezném, hogy napernyőt térítés nélkül igénybe lehet-e venni,ha nem milyen áron? Hűtőtáskában a hosszú út miatt érdemes -e pl. lefagyasztott megsütött húst , vagy száraz szalámit stb. vinni ? Pécsről van-e jelentkező az említett időpontban ? Milyenek az éttermi egytál étel árak, ill.bolti árak pl. kenyér,sör, bor, gyümölcs.Napflionban milyen multi áruház van ? Üdv. Porkoláb Károlyhttp://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/01.gif
Kedves Karoly! Napernyot a parton lehet berelni (2 napagy +1 napernyo 8 Euroba kerul). Itt Toloban nagyjabol egyseges arak vannak a boltokban, a gyros 2 euro korul van az egytaletelek 5-6 Euronal kezdodnek. Nafplioban van Lidl es Marinopoulos aruhaz is.