(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-08-03 19:10:40
PK írta ekkor: 2011-08-01 12:44:10
Kedves Ági ! szept 3-tól leszünk a Demosz appartmanban, kérdezném, hogy napernyőt térítés nélkül igénybe lehet-e venni,ha nem milyen áron? Hűtőtáskában a hosszú út miatt érdemes -e pl. lefagyasztott megsütött húst , vagy száraz szalámit stb. vinni ? Pécsről van-e jelentkező az említett időpontban ? Milyenek az éttermi egytál étel árak, ill.bolti árak pl. kenyér,sör, bor, gyümölcs.Napflionban milyen multi áruház van ? Üdv. Porkoláb Károlyhttp://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/01.gif
Kedves Karoly! Napernyot a parton lehet berelni (2 napagy +1 napernyo 8 Euroba kerul). Itt Toloban nagyjabol egyseges arak vannak a boltokban, a gyros 2 euro korul van az egytaletelek 5-6 Euronal kezdodnek. Nafplioban van Lidl es Marinopoulos aruhaz is.
Böbe Dátum: 2011-08-01 21:47:25
Sziasztok! Mi szeptember 16-án indulunk Tolóra Hajdúszoboszlóról. Valaki jön esetleg a környékről ebben az időpontban? smile
Gajdács Emese Dátum: 2011-08-01 20:30:45
Sziasztok! Bő egy hónap múlva indulok Tolora és egyre aggasztóbb hírek jönnek Görögországból. Ma azt hallottam a híradóban, hogy taxisok torlaszolják el a főutakat, hidakat stb. Elég rosszul hangzik. Valaki nyugtasson már meg legyen szíves, hogy ezek a hírek eltúlzottak és a turistákra azért figyelnek ezek a lökött görögök, akiket egyébként imádok. KÖszi.
PK Dátum: 2011-08-01 12:44:10
Kedves Ági ! szept 3-tól leszünk a Demosz appartmanban, kérdezném, hogy napernyőt térítés nélkül igénybe lehet-e venni,ha nem milyen áron? Hűtőtáskában a hosszú út miatt érdemes -e pl. lefagyasztott megsütött húst , vagy száraz szalámit stb. vinni ? Pécsről van-e jelentkező az említett időpontban ? Milyenek az éttermi egytál étel árak, ill.bolti árak pl. kenyér,sör, bor, gyümölcs.Napflionban milyen multi áruház van ? Üdv. Porkoláb Károlyhttp://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/01.gif
Hevesi Roland Dátum: 2011-07-28 18:39:13
Sziasztok!Ki jön a Dimitrába aug.13-án? smile