(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-26 09:56:02
Üdvözletem, András! Én is a párommal utazom! Remélem sikerül elintézni,hogy Tégláson szálljunk fel! Az Eleanában lessz a szállásunk! Tietek hol lesz?
Kis Richárd Ádám Dátum: 2011-07-25 16:13:12
Sziasztok! Köszönjük annak,aki Júl 15.én szombathely-szeged útvonalon (Tolos buszos nyaralás júl.15-24) 1fekete női pénztárcát talált,benne a "3"ezer ft ot,illetve a személyi igazolványt stb nem adta oda a sofőrnek!!!!!!!!!!!!KÖSZÖNJÜK HOGY ELTETTE!!!!SUMÁK MÓDON!!!!!!!!!!!!!NAGYON RENDES TŐLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sándor András Dátum: 2011-07-25 11:34:57
írta ekkor: 2011-07-16 23:17:50
Kedves Ági ! Tudsz --e olyan személyeket akik szept.23-án indulnak Hajdu_Bihar Megyéből Tolóra ? -köszönöm -
A feleségemmel 09.23-án indulunk Nyíregyházáról Tolo-ba. Üdvözlettel: Sándor András
Bihari Agi Dátum: 2011-07-21 11:16:59
Pinter Csaba írta ekkor: 2011-07-20 21:39:23
SZIA ÁGI KOLBÁSZT VISZEK AZ IDÉN IS 08. 20-ÁN ÉRKEZÜNK HA MINDEN JÓL MEGY LESZ MEGINT LECSÓS CSIRKE IS. ÜDV CSABA !!!
Sziaaa! Orulok, hogy megint jottok, es nem csak azert mert hoztok kolbaszt :-). Varunk titeket. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-07-21 11:15:18
Vági Judit írta ekkor: 2011-07-20 11:45:02
Kedves Ági! 2 nap múlva indulunk a Stella apartmanban lesz a szállásunk. Úgy tudom ott nincs WIFI lehetőség,máshol tudunk-e netezni,ill elérhető áramforrás van-e a közelben mert az aksi kicsit beteges. Köszönettel,Judit
Kedves Judit. Az irodankban (Culture Travel Center) tudjatok hasznalni a laptopot. Termeszetesen aramforras is lesz hozza. Jo utat! Udv. Agi