Kedves Ági!
2 nap múlva indulunk a Stella apartmanban lesz a szállásunk.
Úgy tudom ott nincs WIFI lehetőség,máshol tudunk-e netezni,ill elérhető áramforrás van-e a közelben mert az aksi kicsit beteges.
Köszönettel,Judit
Kedves Judit. Az irodankban (Culture Travel Center) tudjatok hasznalni a laptopot. Termeszetesen aramforras is lesz hozza. Jo utat!
Udv. Agi