Kedves Ági!
Tavasszal azt írtad,hogy Tolóban az orvosnak az Atlasz biztostóval van szerződése ,jelenleg is ez a helyzet? Szerinted az európai egészségbiztosítási kártyát is érdemes megcsináltatni ?
Köszönettel .Judit
Kedves Judit! Az orvosunk tovabbra is az Atlasz biztositoval all szezodesben. Mindenkeppen jo, ha van EU tb. kartya is, ne legyen ra szukseg, de a korhazban azzal sokkal egyszerubb az ugyintezes. Udv.Agi