(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pinter Csaba Dátum: 2011-07-20 21:39:23
SZIA ÁGI KOLBÁSZT VISZEK AZ IDÉN IS 08. 20-ÁN ÉRKEZÜNK HA MINDEN JÓL MEGY LESZ MEGINT LECSÓS CSIRKE IS. ÜDV CSABA !!!
Vági Judit Dátum: 2011-07-20 11:45:02
Kedves Ági! 2 nap múlva indulunk a Stella apartmanban lesz a szállásunk. Úgy tudom ott nincs WIFI lehetőség,máshol tudunk-e netezni,ill elérhető áramforrás van-e a közelben mert az aksi kicsit beteges. Köszönettel,Judit
Dátum: 2011-07-16 23:17:50
Kedves Ági ! Tudsz --e olyan személyeket akik szept.23-án indulnak Hajdu_Bihar Megyéből Tolóra ? -köszönöm -
Bihari Agi Dátum: 2011-07-14 09:36:56
LACZAI LAJOS írta ekkor: 2011-07-13 17:32:03
Kedves Ágnes! A "windowslive.com" cím él még?
Kedves Lajos! Valszoltam az e-mailre. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-07-14 09:35:51
Vági Judit írta ekkor: 2011-07-13 11:25:33
Kedves Ági! Tavasszal azt írtad,hogy Tolóban az orvosnak az Atlasz biztostóval van szerződése ,jelenleg is ez a helyzet? Szerinted az európai egészségbiztosítási kártyát is érdemes megcsináltatni ? Köszönettel .Judit
Kedves Judit! Az orvosunk tovabbra is az Atlasz biztositoval all szezodesben. Mindenkeppen jo, ha van EU tb. kartya is, ne legyen ra szukseg, de a korhazban azzal sokkal egyszerubb az ugyintezes. Udv.Agi