Kedves Ági!Szeptember 17.-től terveznénk a nyaralást,de még nem döntöttünk pontosan,h Tolo v.Zante?!Érdeklődni szeretnék,h az athéni kirándulás,és a hydra-i hajóút elmaradhat-e valamilyen okból kifolyólag?Tudom ha kevés a létszám elmarad.Más oka lehet még szeptemberi időben?Milyen a hőmérséklet ilyenkor?Válaszod előre is köszönöm!Üdv.Kata
Kedves Katalin! A hajok Hydrara oktober vegeig jarnak, az atheni kirandulas is csak letszamfuggo, eddig minden heten mentunk, elore lathatolag szeptemberben sem lesz problema. Szeptemberben kellemes ido szokott lenni, mar nem az a 40 fok ami most van, 25-30 fok, es ilyenkor a tenger is nagyon jo homersekletu. udv. Agi