(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-07-14 09:32:07
Nagy Katalin írta ekkor: 2011-07-11 18:59:39
Kedves Ági!Szeptember 17.-től terveznénk a nyaralást,de még nem döntöttünk pontosan,h Tolo v.Zante?!Érdeklődni szeretnék,h az athéni kirándulás,és a hydra-i hajóút elmaradhat-e valamilyen okból kifolyólag?Tudom ha kevés a létszám elmarad.Más oka lehet még szeptemberi időben?Milyen a hőmérséklet ilyenkor?Válaszod előre is köszönöm!Üdv.Kata
Kedves Katalin! A hajok Hydrara oktober vegeig jarnak, az atheni kirandulas is csak letszamfuggo, eddig minden heten mentunk, elore lathatolag szeptemberben sem lesz problema. Szeptemberben kellemes ido szokott lenni, mar nem az a 40 fok ami most van, 25-30 fok, es ilyenkor a tenger is nagyon jo homersekletu. udv. Agi
LACZAI LAJOS Dátum: 2011-07-13 17:32:03
Kedves Ágnes! A "windowslive.com" cím él még?
Vági Judit Dátum: 2011-07-13 11:25:33
Kedves Ági! Tavasszal azt írtad,hogy Tolóban az orvosnak az Atlasz biztostóval van szerződése ,jelenleg is ez a helyzet? Szerinted az európai egészségbiztosítási kártyát is érdemes megcsináltatni ? Köszönettel .Judit
Bardócziné Csetneki Anikó Dátum: 2011-07-12 11:40:43
Kedves Ági! Köszönöm szépen a válaszát, sokat segített. Nemsokára találkozunk! További szép napot! Üdv.: Anikó
Bardócziné Csetneki Anikó Dátum: 2011-07-12 11:38:25
K