Kedves Ági!
Tudnál nekünk segíteni? jövő héten Tolon leszünk az Elenában. Kérdéseim : ágyneműt és törülközőt csomagoljak vagy adnak az apartmanban? A hűtőnek van-e mélyhűtő része? Mi több fakultatív programra jelentkeznénk, remélem nem lesz zavargás Athénban.Nagyon várom válaszát!Bardócziné
Kedves Aniko! Agynemut es torolkozot is adnak, nem kell hozni, erdemes hozni konyharuhat, mosogatoszivacsot es esetleg kavefozot. A hutonek van melyhuto resze, de mivel a huto is kis meretu igy a meyhuto resz is eleg kicsi, sok minden nem fer bele. Egyeleore nincs semmi elorejelzes, hogy barmi zavargasra lehetne szamitani, voltunk mult heten szerdan is Athenban,megyunk ezen a heten is gond nelkul. Udv.Agi