Sziasztok! Mi május végén/június elején voltunk Tolo-n. A szállás szuper volt, az idegenvezetők szintén. Túl sok mindent nem szeretnék írni, éppen hogy csak egy felhívást írnék: Szerintem Tolo-ra elsősorban a kulturális utak miatt érdemes menni (a közelség miatt), másodsorban meg azért, ami minden görög nyaralásnál megvan: a tenger. Szép a falu, egyetlen egy görög viszonyítási alapomhoz képest (Sarti) ez a falu szimpatikusabb. Viszont aki teheti, az menjen el a meghirdetett fakultatív utakra. Mi majdhogynem lemaradtunk Athénról és Epidavroszról/Korinthoszi-csatornáról a kevés számú jelentkező miatt (ami azt illeti, Mükénébe is Ági segítségével, magánszervezésbe jutottunk el, de pl. emiatt Nemea-ba el sem jutottunk). Szóval aki vacillál a pénz miatt, az inkább vigyen magával hazulról hozott gyorskaját, és a megspórolt pénzt költse látnivalókra. Egyrészt érdemes, másrészt mások öröme is függhet 1-2 személyen.
Athénról meg csak annyit, hogy mi is akkor voltunk ott, amikor a hazai netes portálok zavargásokról írogattak a Plakán kívül. Mi ebből nem tapasztaltunk semmit, és különben se akarjon az ember a Plakán kívülre menni: merthogy a sok belvárosi látnivaló miatt amúgy sem lenne ideje más városrészekben kóvályogni. :) A sajtó nem mérvadó. Jó utazást kívánok minden Tolo-ba készülő utasnak!