(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-07-06 18:53:59
Szeretnenk mindenkit megnyugtatni, hogy Athenban a helyzet teljesen normalizalodott, voltunk mult het csutortokon, es ma is. Minden rendben volt. Kepeket lathattok a facebook-on (Culture Travel Center)
Benkőné Fejes Jolán Dátum: 2011-07-05 17:28:25
Júl. 8-án Egerből indulunk Toloba. Van valaki, aki szintén ott száll fel a buszra?
Dátum: 2011-07-04 20:15:21
Bihari Agi írta ekkor: 2011-03-12 10:41:21
Kedves Norbert. A ketszemelyes robogo berleshez A kategorias jogositvany szukseges. Tolo nem az a hely, ahol igazan erdemes robogot berelni, a falu egyik vegetol a masikig gyalog is elerheto minden 15 perc alatt. Nafpllioba atmenni megint nem erdemes robogot berelni, hiszen a menetrendszerinti busz orankent megy Tolobol. Az idei arakat meg nem tudom, hiszen meg van ket honap, mire az elso kolcsonzo kinyit. Mindenkeppen vigyazni kell a berlesnel, mert sajnos az utak is, es a berbe adott robogok is eleg rossz allapotban vannak. A robogozas itt nem a legbiztonsagosabb modja a kozlekedesnek.
Sziasztok a robogó bérléshez annyit szeretnék írni ha valakit érdekel 20 euró volt 1 napra a kétszemélyes B-s jogsit kértek és egy nap alatt mentünk 140 Km-ert nem rosszak a robogók sem az utak. Voltunk vele Epidavrosban is.
Bihari Agi Dátum: 2011-07-04 08:46:44
Holecska Gyula írta ekkor: 2011-07-02 10:03:29
Sziasztok fórumozók! Szeretném kérdezni, hogy Tolóra vonatkozó időjárás előrejelzést hol tudnám megnézni? Mi 15-én indulunk busszal. Köszönöm a segítséget!
Szia Gyula! Tobb idojarasi link is van, ahogy Eszter is irta, nehany ezek kozul: www.accuweather.com , www.meteo.gr Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-07-04 08:45:04
Nagyné Varga Krisztina írta ekkor: 2011-07-03 07:58:29
Üdvözöllek Ági! JUlius 13-tól mennénk Tolora, a szállásunk még bizonytalan Apollon vagy King Minosba szereretnénk. Érdeklődnék, hogy az Athéni fakultativ programotok melyik napon várható illetve problémamentes-e? Várom mielőbbi válaszodat Nagyné Kriszta
Kedves Krisztina! Az atheni kirandulas szerdan vagy csutortokon szokott lenni, mi mult het csutortokon is voltunk es megyunk most szerdan is. Nincs semmi problema a kirandulassal. Udv. Agi