(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2011-06-24 12:57:02
Kedves Fórumozók! Jön valaki Tolóba Egerből! Ha igen, melyik turnusban?
Bihari Agi Dátum: 2011-06-24 09:06:00
Tarjányi István írta ekkor: 2011-06-23 15:24:02
Szia Ági! jull.15.én megyünk Toloba és az Eleanában foglaltunk szállást Szeretnem megkérdezni,hogy törölközőt kapunk-e ,valamint mit érdemes vinni konyhai kiegészítésképpen ebbe az apartmanba? Uniqa biztosítást elfogadják a helyi eü szolgáltatók? Köszönöm válaszod,üdv: Vali István
Szia Istvan! Az Eleanaban adnak torolkozot, de erdemes hozni konyharuhat, mosogatoszivacsot, es esetleg kavefozot vagy vizforralot. Az itteni doki az Atlasz biztositast fogadja el, ugy hogy itt a helyszinen neki nem kell fizetni, csak a gyogyszeret, amit felir. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-06-24 09:03:45
Simon Kornélia írta ekkor: 2011-06-22 16:40:05
Kedves Ági!Érdeklődni szeretnék,hogy főszezonban egy kis kategóriás autó bérlése 3 vagy 4 napra milyen árban van,illetve nem-e fenyeget az a veszély,hogy nincs szabad autó a kölcsönzőkben. Előre is köszönöm!
Kedves Kornelia! 3 napra az auto 135 Euro korul van, 4nap: 155- E. foszezonban jobb nehany nappal elore lefoglani az autot. Agi
Tarjányi István Dátum: 2011-06-23 15:24:02
Szia Ági! jull.15.én megyünk Toloba és az Eleanában foglaltunk szállást Szeretnem megkérdezni,hogy törölközőt kapunk-e ,valamint mit érdemes vinni konyhai kiegészítésképpen ebbe az apartmanba? Uniqa biztosítást elfogadják a helyi eü szolgáltatók? Köszönöm válaszod,üdv: Vali István
Simon Kornélia Dátum: 2011-06-22 16:40:05
Kedves Ági!Érdeklődni szeretnék,hogy főszezonban egy kis kategóriás autó bérlése 3 vagy 4 napra milyen árban van,illetve nem-e fenyeget az a veszély,hogy nincs szabad autó a kölcsönzőkben. Előre is köszönöm!