Szia Ági!
Köszönöm az információt és az utánajárást. Annyi változott a jegyekkel kapcsolatban, hogy a férjem és a kisebbik fiam nem akar jönni, tehát két jegyre lesz szükségünk: 1 db 10 eurós diákjegyre és 1 db 20 eurós felnőtt jegyre, mindkettő a felső szinten (upper tier). Üdv és köszönet: Kati
Kedves Katalin! Holnap megyek Epidavroszba, es megveszem a jegyeket. 1db 10-Euros es egy db 20- Euros jegy kell ugye, ahogy megbeszeltuk?
Udv. Agi