(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kecske Ancsa Dátum: 2011-06-20 17:27:33
Most Június 24.-én megyünk Toloba ki jön? Kérlek kedves utazók írjatok!!!
László Tamás Dátum: 2011-06-20 10:03:01
írta ekkor: 2011-06-12 12:02:04
Szeretném fölvenni olyan személyekkel a kapcsolatot -akik szeptember24-és október 1.között jönnek nyaralni Tolóra busszal . jelen tkezéseteket előre is köszönöm -mi Debrecenből utazunk !
Kedves Márton! Mi Szept. 17- okt.1.-e között leszünk feleségemmel a Dimitrában. Te, vagy Ti melyikben lesztek? Harmadik alkalommal megyünk oda, 2 hétre. Ha valami kérdésed van,rajta! Ha tudok válaszolok. Kivel vagy kikkel jöttök? Üdv,László Tamás
Bihari Agi Dátum: 2011-06-20 09:30:43
Kis Richárd Ádám írta ekkor: 2011-06-18 16:19:02
Szia Ági! Köszi az előző választ is...Ha egyénileg szeretnénk menni csak Hydrára,hajó milyen gyakran jár oda és vissza Toloból?Mennyibe kerülne csak elfele 2főnek a hajókázás?Van diákkedvezmény?(gondolom itt már nincs ugye,mint Athénba az ásatásokra..)Köszi szépen...
Szia. Kulon Hydrara nem megy hajo, csak az az ut van, ami a mi programunkban is szerepel Hydra es Spetses szigetekre. Ennek az ara 34 /fo. Agi
Kis Richárd Ádám Dátum: 2011-06-18 16:19:02
Szia Ági! Köszi az előző választ is...Ha egyénileg szeretnénk menni csak Hydrára,hajó milyen gyakran jár oda és vissza Toloból?Mennyibe kerülne csak elfele 2főnek a hajókázás?Van diákkedvezmény?(gondolom itt már nincs ugye,mint Athénba az ásatásokra..)Köszi szépen...
Bihari Agi Dátum: 2011-06-16 19:43:21
Pákné Csornai Katalin írta ekkor: 2011-05-25 12:27:44
Szia Ági! Köszönöm az információt és az utánajárást. Annyi változott a jegyekkel kapcsolatban, hogy a férjem és a kisebbik fiam nem akar jönni, tehát két jegyre lesz szükségünk: 1 db 10 eurós diákjegyre és 1 db 20 eurós felnőtt jegyre, mindkettő a felső szinten (upper tier). Üdv és köszönet: Kati
Kedves Katalin! Holnap megyek Epidavroszba, es megveszem a jegyeket. 1db 10-Euros es egy db 20- Euros jegy kell ugye, ahogy megbeszeltuk? Udv. Agi