(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Boda László Dátum: 2011-06-21 20:37:24
László Tamás írta ekkor: 2011-06-20 10:03:01
Kedves Márton! Mi Szept. 17- okt.1.-e között leszünk feleségemmel a Dimitrában. Te, vagy Ti melyikben lesztek? Harmadik alkalommal megyünk oda, 2 hétre. Ha valami kérdésed van,rajta! Ha tudok válaszolok. Kivel vagy kikkel jöttök? Üdv,László Tamás
Kedves László Tamás! Olvastam , hogy már többször a Dimitrában szálltatok meg! A párommal julius 8án indulunk és azt szeretnénk kérdezni, hogy van e pl hütöszekrény a szobához, milyen konyhai felszerelések vannak, mennyire hangos a környék? Az erkélyröl lehet e látni a tengert? Milyen az apartman által biztositott 3 € reggeli? Szoba takaritás? És minden egyéb észrevételeidre/ tapasztalataidra kiváncsiak vagyunk! Elöre is köszönjük! Üdv: Szami & Laci
Kecske Ancsa Dátum: 2011-06-21 16:50:56
Köszönöm szépen Tőkésné Kékesi Henrietta a gyors válaszod:)Legalább te egyedül írtál nekem ilyen hamar!!! A többiek közül ha van oylan aki busszal utazik Tolo-ra léccives írjon. Köszönöm előre is.
Tőkésné Kékesi Henrietta Dátum: 2011-06-21 08:28:03
Kecske Ancsa írta ekkor: 2011-06-20 17:27:33
Most Június 24.-én megyünk Toloba ki jön? Kérlek kedves utazók írjatok!!!
Mi is 24-én indulunk Toloba autóval, a Stellában leszünk.
László Tamás Dátum: 2011-06-21 06:24:42
Bp.-ről indulunk szept 23.-án szegedi átszállással. egy héttel előbb megyünk mint Ti.
Dátum: 2011-06-20 18:09:48
Kedves Tamás ! mi az Eleana-ban leszünk . ti melyik városból utaztok ?. üdv-Márton