Kedves Márton! Mi Szept. 17- okt.1.-e között leszünk feleségemmel a Dimitrában. Te, vagy Ti melyikben lesztek? Harmadik alkalommal megyünk oda, 2 hétre. Ha valami kérdésed van,rajta! Ha tudok válaszolok.
Kivel vagy kikkel jöttök?
Üdv,László Tamás
Kedves László Tamás! Olvastam , hogy már többször a Dimitrában szálltatok meg! A párommal julius 8án indulunk és azt szeretnénk kérdezni, hogy van e pl hütöszekrény a szobához, milyen konyhai felszerelések vannak, mennyire hangos a környék? Az erkélyröl lehet e látni a tengert? Milyen az apartman által biztositott 3 € reggeli? Szoba takaritás? És minden egyéb észrevételeidre/ tapasztalataidra kiváncsiak vagyunk! Elöre is köszönjük! Üdv: Szami & Laci