(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Gajdács Emese Dátum: 2011-06-13 20:37:12
Bihari Agi írta ekkor: 2011-06-13 13:32:14
Kedves Emese! Nemzetkozi sajto igazolvannyal ingyenes a belepes az allami kezben levo asatasi teruletekre, muzeumokba (Akropolisz, Epidavrosz, Mukene, stb) Udv. Agi
Kedves Ági! Köszönöm az infót. Igyekszem nem itthon hagyni az igazolványt, ugyanis ezek szerint itt is hasznát veszem. Üdv, ge
Bihari Agi Dátum: 2011-06-13 13:32:14
Gajdács Emese írta ekkor: 2011-06-12 21:33:30
Sziasztok! Arról érdeklődöm, hogy a múzeumokban, kiállítóhelyeken nemzetköz újságíró igazolvánnyal kaphatok-e kedvezményt a környéken, illetve Athénban?
Kedves Emese! Nemzetkozi sajto igazolvannyal ingyenes a belepes az allami kezben levo asatasi teruletekre, muzeumokba (Akropolisz, Epidavrosz, Mukene, stb) Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-06-13 13:30:24
Kis Richárd Ádám írta ekkor: 2011-06-07 19:00:49
Szia Ági!Köszönöm a választ..Még olyan kérdésem lenne,hogy 2felnöttnek mig odaérünk athénba mennyi lenne a buszjegy vagy vonatjegy?????melyikkel célszerübb mennünk?Köszi
Szia!Vonat mar csak korinthosztol jar, a del fele vezeto vonalat leallitottak, igy mindenkeppen csak a busz marad. Innen el kell menni Nafplioba (1,60/fo) ott at kell szallni az Athen felo meno buszra (13,10/fo), arrol aztan at kell szallni, vagy metrora, vagy buszra(1.20/fo), hogy eljuss a Syntagma terre. Ez minimum 4 orat fog igenybe venni, (de lehet tobb is) + az az ido amig a Syntagmarol elmegy a busz az Allou fun park-ig. agi
Bihari Agi Dátum: 2011-06-13 13:22:40
László Tamás írta ekkor: 2011-06-11 13:46:14
Kedves Ági! 4.-én szombaton húzott sima 6-os lottószámokat is küldd el legyél szíves. Hátha mégis előbb megyünk mint szept.17. Arra foglaltunk már. Pusz. T.&G.
sziasztok! A szamok,amiket megirtam, az a sima 6-os lotto erdmenye. Ha ez vigasztal nem volt 6 talalatos szelveny, csak 5+1 -es de az nem hozott akkora nyeremenyt a szerencsesnek. :-)
Gajdács Emese Dátum: 2011-06-12 21:33:30
Sziasztok! Arról érdeklődöm, hogy a múzeumokban, kiállítóhelyeken nemzetköz újságíró igazolvánnyal kaphatok-e kedvezményt a környéken, illetve Athénban?