Szia Ági!Köszönöm a választ..Még olyan kérdésem lenne,hogy 2felnöttnek mig odaérünk athénba mennyi lenne a buszjegy vagy vonatjegy?????melyikkel célszerübb mennünk?Köszi
Szia!Vonat mar csak korinthosztol jar, a del fele vezeto vonalat leallitottak, igy mindenkeppen csak a busz marad. Innen el kell menni Nafplioba (1,60/fo) ott at kell szallni az Athen felo meno buszra (13,10/fo), arrol aztan at kell szallni, vagy metrora, vagy buszra(1.20/fo), hogy eljuss a Syntagma terre. Ez minimum 4 orat fog igenybe venni, (de lehet tobb is) + az az ido amig a Syntagmarol elmegy a busz az Allou fun park-ig. agi