(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-12 12:02:04
Szeretném fölvenni olyan személyekkel a kapcsolatot -akik szeptember24-és október 1.között jönnek nyaralni Tolóra busszal . jelen tkezéseteket előre is köszönöm -mi Debrecenből utazunk !
László Tamás Dátum: 2011-06-11 13:46:14
Kedves Ági! 4.-én szombaton húzott sima 6-os lottószámokat is küldd el legyél szíves. Hátha mégis előbb megyünk mint szept.17. Arra foglaltunk már. Pusz. T.&G.
Kis Richárd Ádám Dátum: 2011-06-07 19:00:49
Bihari Agi írta ekkor: 2011-06-05 19:54:41
Kedves Richard!Az Allou Fun Park hetkoznapokon csak delutan 5-tol van nyitva, hetvegen pedig reggel 10 tol. Hetvegen van ingyenes busz a Syntagma terrol: menetrend:Szombaton, Vasarnap es unnepnapokon: 11:00 12:00 13:00 14:00 18:00 19:00 20:00 21:00 Tolobol eloszor Nafplioba kell menni onnan Athenba, onnan metroval a Syntagma terre, es ott lehet felszallni a vidamparki buszra. A napijegy 25 Euroba kerul, ezzel mindent lehet hasznalni. Agi
Szia Ági!Köszönöm a választ..Még olyan kérdésem lenne,hogy 2felnöttnek mig odaérünk athénba mennyi lenne a buszjegy vagy vonatjegy?????melyikkel célszerübb mennünk?Köszi
László Tamás Dátum: 2011-06-06 10:20:55
Kedves Ági. Sajnos nem indulunk azonnal. Ezek a buta görögök megint nem tudták eltalálni a számaimat, de remélem szept-ben ismét találkozunk. Amit értünk tettél nagyon köszi,remekül utaztunk.Ölelünk szeretettel: Duci és a Sánta.
Boda László Dátum: 2011-06-05 20:07:54
Bihari Agi írta ekkor: 2011-06-05 19:58:59
Kedves Laszlo!Az atheni kirandulas az elmult ot evben mindig gond nelkul ment, a sztrajkokat elore bejelentik, igy legfeljebb megvaltoztatjuk a napot, ez nem problema. A mostani tuntetes egy bekes demonstracio, nem zavargas, a mult het csutorokon sem zavarta ez semmiben a programunkat. Udv. Agi
Köszönöm a gyors választ!:) csak még arra vagyunk kíváncsiak, hogy az árakat befolyásolta ez a sajnálatos "majdnem államcsőd"? üdv!:)