(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

linda Dátum: 2011-06-04 23:56:50
Szia Richard! Amig Agi nem valaszol, nezd meg a www. allou.gr oldalt. Ha nem megy nagyon a gorog, hasznald a google forditot. A B18, G18-as busz, 21-es troli,vagy taxi amivel el tudsz jutni. Ja, es Tolo-Athen tavolsaga 150-160 km. Sajat autoval, motorral kb 2 ora az ut, tomegkozlekedessel szerintem tobb ettol. linda smile
Kis Richárd Ádám Dátum: 2011-06-04 12:40:02
Szia Ági! Érdeklődni szeretnénk hogy az athéni Allou Fun vidámparkhoz hogy juthatunk el Toloból és mennyiért?Mivel merre kell menni athénba ha beértünk,hogy eljuthassunk a vidámparkhoz?Mennyi lenne oda a belépő egy diáknak és egy felnőttnek? S milyen oldalt tudsz,ami nagyjából pontos időjárás előrejelzést mutat Tolora? Köszönjük a választ Köszönjük a választ
Bihari Agi Dátum: 2011-06-04 12:30:57
írta ekkor: 2011-06-01 08:04:06
Kedves Ági! Érdeklődnék hogy a Culture Travel irodában chipes bankkártyát el tudnak-e fogadni, valamint hogy a Görög estben korlátlan étel és ital fogyasztás van vagy sem? Van halmentes étel is? Várom válaszát! Köszönöm: Balázs
Kedves Balazs! Van lehetoseg kartyas fizetesre az irodban, ez kartyankent 100 Euros fizetesig koltsegmentes, 100 Euro feletti osszeg fizetese eseten a kezelesi koltseg 3 %. Erdemes megkerdezni a bankot mennyit szamolnak fel ok az automatabol torteno penzfelvetel eseten. A faluban tobb automata is van, lehet, hogy ez jobban megeri. A kartyaleolvasonkon van chip leolvaso is, de van nehany fajta Maestro kartya amit nem fogad el. Udv. Agi
Grand Éva Dátum: 2011-06-03 21:22:09
Schmidt Szilvia írta ekkor: 2011-06-01 17:54:48
Sziasztok! Én érdeklődni szeretnék, hogy Tolo-ra kell-e cipő a vízbe? Számíthatunk-e sünikre, vagy sem?
Kedves Szilvia! Tolón homokos a tengerpart, s mint a legtöbb homokos parton,itt sincs semmilyen"szúrós"veszély a vízben.Nyugodtan fürödhetnek mezítláb.Üdv:Éva
Grand Éva Dátum: 2011-06-03 21:20:06
Tóth Anna Mária írta ekkor: 2011-05-31 14:49:30
Helló! Érdeklődni szeretnék, hogy végleges-e a tolói utolsó turnus foglalása, vagy még van esély, hogy felszabadulnak helyek? Mit jelent az, hogy a buszok a főutcán állnak meg? Mennyire vannak messze a szállások a főutcától? Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv Anikó
Kedves Anna! Az utolsó turnusra ne várjon, nem fog felszabadulni belőle apartman.Kérem, válasszon másik időpontot.Üdvözlettel:Éva