(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kecske Ancsa Dátum: 2011-06-02 17:55:13
Helló!Azt szeretném megkérdezni hogy június 24.-én kijön Tolo-ba?Azért kérdem mert legalább így már tudni fogom kik jönnek:D Üdv:Ancsa
Schmidt Szilvia Dátum: 2011-06-01 17:54:48
Sziasztok! Én érdeklődni szeretnék, hogy Tolo-ra kell-e cipő a vízbe? Számíthatunk-e sünikre, vagy sem?
Dátum: 2011-06-01 08:04:06
Kedves Ági! Érdeklődnék hogy a Culture Travel irodában chipes bankkártyát el tudnak-e fogadni, valamint hogy a Görög estben korlátlan étel és ital fogyasztás van vagy sem? Van halmentes étel is? Várom válaszát! Köszönöm: Balázs
Tóth Anna Mária Dátum: 2011-05-31 14:49:30
Helló! Érdeklődni szeretnék, hogy végleges-e a tolói utolsó turnus foglalása, vagy még van esély, hogy felszabadulnak helyek? Mit jelent az, hogy a buszok a főutcán állnak meg? Mennyire vannak messze a szállások a főutcától? Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv Anikó
Kis Richárd Ádám Dátum: 2011-05-29 18:31:56
Bihari Agi írta ekkor: 2011-05-27 05:48:02
Kedves Balint Sandor! Termeszetesen a Dimitra apartmanhaz felemelet 1-es szobaja is rendelkezik erkellyel. Udv.Agi
Sziasztok! Érdeklődni szeretnénk hogy az athéni Allou Fun vidámparkhoz hogy juthatunk el Toloból és mennyiért?Mivel merre kell menni athénba ha beértünk,hogy eljuthassunk a vidámparkhoz?Mennyi lenne oda a belépő egy diáknak és egy felnőttnek? Köszönjük a választ