Kedves Balint Sandor! Termeszetesen a Dimitra apartmanhaz felemelet 1-es szobaja is rendelkezik erkellyel. Udv.Agi
Kedves Ági!
Köszönöm a gyors választ, már le is foglaltam a szállást. Még egy utolsó kérdésem lenne. Volna arra lehetőség, hogy ebbe az apartmanba (Dimitra) magunkkal vigyünk egy apró kis szobakutyust? Természetesen szobatiszta, csendes, nem megy fel az ágyakra, barátságos kis jószág, korábbi nyaralásaink alkalmával sosem volt panasz rá (eddig mindig magunkkal vittük Görögországba is). Sajnos, akire hagytuk volna erre az időre, megbetegedett és most bajban vagyunk, nem tudjuk, mi legyen vele.