(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bálint Sándor Dátum: 2011-05-28 01:26:02
Bihari Agi írta ekkor: 2011-05-27 05:48:02
Kedves Balint Sandor! Termeszetesen a Dimitra apartmanhaz felemelet 1-es szobaja is rendelkezik erkellyel. Udv.Agi
Kedves Ági! Köszönöm a gyors választ, már le is foglaltam a szállást. Még egy utolsó kérdésem lenne. Volna arra lehetőség, hogy ebbe az apartmanba (Dimitra) magunkkal vigyünk egy apró kis szobakutyust? Természetesen szobatiszta, csendes, nem megy fel az ágyakra, barátságos kis jószág, korábbi nyaralásaink alkalmával sosem volt panasz rá (eddig mindig magunkkal vittük Görögországba is). Sajnos, akire hagytuk volna erre az időre, megbetegedett és most bajban vagyunk, nem tudjuk, mi legyen vele.
Bihari Agi Dátum: 2011-05-27 05:48:02
Bálint Sándor írta ekkor: 2011-05-25 16:34:57
Kedves Fórumozók! Valaki meg tudná mondani, hogy a Dimitra apartmanház félemeleti stúdiója is rendelkezik-e erkéllyel, vagy terasszal? Az épület fotója alapján nem tudom ezt eldönteni. Érdemesebb ezt választani a tetőtéri stúdiók helyett? Előre is köszönöm!
Kedves Balint Sandor! Termeszetesen a Dimitra apartmanhaz felemelet 1-es szobaja is rendelkezik erkellyel. Udv.Agi
Kis József Dátum: 2011-05-25 20:38:48
Bihari Agi írta ekkor: 2011-05-24 20:54:28
Kedves Jozsef. Szombaton az autobusz 9 utan egy kicsivel erkezett meg, de az erkezesi idot modosithatjak a hataratlepesek. Udv. Agi
Köszönöm a gyors tájékoztatást. Remélem, mi nyolc után pár perccel ott leszünk, és nem lesz problémás a határátlépés.
Bálint Sándor Dátum: 2011-05-25 16:34:57
Kedves Fórumozók! Valaki meg tudná mondani, hogy a Dimitra apartmanház félemeleti stúdiója is rendelkezik-e erkéllyel, vagy terasszal? Az épület fotója alapján nem tudom ezt eldönteni. Érdemesebb ezt választani a tetőtéri stúdiók helyett? Előre is köszönöm!
Pákné Csornai Katalin Dátum: 2011-05-25 12:27:44
Bihari Agi írta ekkor: 2011-05-23 20:54:59
Szia Kati. Epidavroszban csak az elso elodas elott 3 hettel fog kinyitni a jegypenztar, juni.10-en, akkor tudjuk tovabb vinni a dolgot. Ket db.20 Euros es ket db 10 Euros jegyet tudunk majd venni. Agi
Szia Ági! Köszönöm az információt és az utánajárást. Annyi változott a jegyekkel kapcsolatban, hogy a férjem és a kisebbik fiam nem akar jönni, tehát két jegyre lesz szükségünk: 1 db 10 eurós diákjegyre és 1 db 20 eurós felnőtt jegyre, mindkettő a felső szinten (upper tier). Üdv és köszönet: Kati