(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-05-25 11:28:26
László Tamás írta ekkor: 2011-05-02 11:29:02
Kedves Bihari Ági! Sokéves tapasztalataid alapján milyen idő várható máj.27- jún.5 között? A tenger k.b.milyen hőmérsékletű? Meleg cuccot pakoljunk-e? Válaszod előre is megköszönve szeretettel üdvözlünk! A fájóslábú Tamás és a duci Gabi.
Sziasztok. Most neztem jovo heti idojarasjelentest, ami szerint mindenre lehet szamitani, valtozekony ido lesz. Napkozben kellemes meleg van, de az estek es a hajnalok meg huvosek, igy mindenkeppen hozzatok valami pulovert is, es elofordulhat, hogy egy egy zapor is becsuszik. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-05-24 20:54:28
Kis József írta ekkor: 2011-05-24 14:40:30
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék, hogy a múlt heti turnus szombaton mikor érkezett meg?
Kedves Jozsef. Szombaton az autobusz 9 utan egy kicsivel erkezett meg, de az erkezesi idot modosithatjak a hataratlepesek. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-05-24 20:51:40
Holecska Gyula írta ekkor: 2011-05-23 21:13:12
Kedves Ági! Holecska Gyula vagyok és egy olyan után érdeklődöm hogy lehet e WIFI-t használni az Eleana apartmanban? Ha nem akkor az utazási irodában a nyitva tartás alatt esetleg? Vagy melyik apartman közelében lenne lehetséges? Előre is köszönöm a válaszodat!
Szia Gyula. Ezek szerint megint jottok hozzank? Ez jo hir. Az Eleanaban nincs wifi , de az irodait is lehet hasznalni illetve van erre lehetoseg a Demos es Dimitra apartmanhazakban. Udv. Agi
Kis József Dátum: 2011-05-24 14:40:30
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék, hogy a múlt heti turnus szombaton mikor érkezett meg?
Grand Éva Dátum: 2011-05-24 10:59:27
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-05-23 06:23:49
Ágikám! nemsokára indulunk de a részvételi jegy sehol??
Kedves Tamás! Ha már iitt a fórumra mindenkivel megosztotta a hiányosságunkat, ami természetesen nem volt hiányosság, és elnézést is kért érte tőlünk, akkor talán ide is lehet írni egy "bocsi,tévedtem" szöveget. És még valami, amit mindenkivel szeretnék megosztani:az ügyeleti számunkat csak akkor tárcsázzák, ha halaszthatatlan ügyben kell telefonálni! Helyfoglalásról információt, részvételi jegyről reklamációt munkaidőben az iroda telefonszámán tegyék meg, mert az ügyeleti szám az iroda tulajdonosának a száma, aki természetesen éjszaka és hétvégén a jól megérdemelt pihenését végzi. Természetesen ha a nyaralás vagy utazásuk alatt történik olyan esemény, ami a segítségét igényli, bármikor hívható. Üdvölettel:Éva