Ágikám! nemsokára indulunk de a részvételi jegy sehol??
Kedves Tamás! Ha már iitt a fórumra mindenkivel megosztotta a hiányosságunkat, ami természetesen nem volt hiányosság, és elnézést is kért érte tőlünk, akkor talán ide is lehet írni egy "bocsi,tévedtem" szöveget. És még valami, amit mindenkivel szeretnék megosztani:az ügyeleti számunkat csak akkor tárcsázzák, ha halaszthatatlan ügyben kell telefonálni! Helyfoglalásról információt, részvételi jegyről reklamációt munkaidőben az iroda telefonszámán tegyék meg, mert az ügyeleti szám az iroda tulajdonosának a száma, aki természetesen éjszaka és hétvégén a jól megérdemelt pihenését végzi. Természetesen ha a nyaralás vagy utazásuk alatt történik olyan esemény, ami a segítségét igényli, bármikor hívható.
Üdvölettel:Éva