Kedves Andrea!A görög szigetek nagyon szépek, de a látnivalók a természet szépségeire vonatkoznak, történelmi emlékek nincsenek. Ha jobban érdekel Athén, a hajózás a Korynthosi- csatornán, Mükéné és ilyesmi, akkor Tolót válaszd.Van ott egy remek hajókirándulás is,Hydra szigete,az szerintem egy kis csoda.A tengerpart Kefalónián(Skala)nagyobb és szélesebb, de hirtelen mélyül a víz, míg Tolón sekély, de mindkét helyen gyönyörű kristálytiszta víz van. A nyaralóhely mindkét helyen kicsi, de barátságos,Tolón a szomszédban ott van Naphlyon,az egy nagy város szép látnivalókkal és jó szórakozási lehetőségekkel. Szóval szerintem most a szerint dönts,hogy mi vonz jobban: a sziget szépségei, vagy Toló fakultatív programjai. Üdv:Éva
Kedves grandÉva!Köszönjük a válaszod,és már meg is történt a foglalás Tolo-ba

Még annyit tennék hozzá,hogy azért a képek alapján mások is elbizonytalanodhatnak,mert Tolo vallóban gyönyörű lehet,de szerintünk kevés,illetve nem túl előnyös fotók vannak feltöltve az oldalatokon a városról

Várjuk az érkezés napját!Minden jót!