(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-03-12 10:41:21
írta ekkor: 2011-03-11 18:49:21
Sziasztok fórumozók. Robogó bérléssel kapcsolatban tud valaki valamilyen infót?
Kedves Norbert. A ketszemelyes robogo berleshez A kategorias jogositvany szukseges. Tolo nem az a hely, ahol igazan erdemes robogot berelni, a falu egyik vegetol a masikig gyalog is elerheto minden 15 perc alatt. Nafpllioba atmenni megint nem erdemes robogot berelni, hiszen a menetrendszerinti busz orankent megy Tolobol. Az idei arakat meg nem tudom, hiszen meg van ket honap, mire az elso kolcsonzo kinyit. Mindenkeppen vigyazni kell a berlesnel, mert sajnos az utak is, es a berbe adott robogok is eleg rossz allapotban vannak. A robogozas itt nem a legbiztonsagosabb modja a kozlekedesnek.
Bihari Agi Dátum: 2011-03-12 10:36:33
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-03-10 14:18:39
Ágikám légy oly kedves írd meg,hogy Naupflionból Hydrára mennyi a komp személyenként.Köszi!!!
Kedves Tamas! Nafpliobol nem megy komp Hydrara.
Dátum: 2011-03-11 18:49:21
Sziasztok fórumozók. Robogó bérléssel kapcsolatban tud valaki valamilyen infót?
Hevesi Roland Dátum: 2011-03-11 08:49:51
Köszönöm,Tamás!
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-10 14:18:39
Ágikám légy oly kedves írd meg,hogy Naupflionból Hydrára mennyi a komp személyenként.Köszi!!!