Sziasztok fórumozók.
Robogó bérléssel kapcsolatban tud valaki valamilyen infót?
Kedves Norbert. A ketszemelyes robogo berleshez A kategorias jogositvany szukseges. Tolo nem az a hely, ahol igazan erdemes robogot berelni, a falu egyik vegetol a masikig gyalog is elerheto minden 15 perc alatt. Nafpllioba atmenni megint nem erdemes robogot berelni, hiszen a menetrendszerinti busz orankent megy Tolobol. Az idei arakat meg nem tudom, hiszen meg van ket honap, mire az elso kolcsonzo kinyit. Mindenkeppen vigyazni kell a berlesnel, mert sajnos az utak is, es a berbe adott robogok is eleg rossz allapotban vannak. A robogozas itt nem a legbiztonsagosabb modja a kozlekedesnek.