(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-10 14:10:15
Görögországban mindenhol egyformán ez van.A Wc papírt mindenhol a szemetesbe!!!!!!!!!!!!!!
Hevesi Roland Dátum: 2011-03-10 08:15:38
Már csak egy kérdés:Tolóban is ugyanolyan a csatornázás,mint Parálián?Köszi:Roland
Dátum: 2011-03-09 08:04:36
Nagy Levente írta ekkor: 2011-03-08 22:06:29
Sziasztok fórumozók! Tud valaki infót adni, Tolón autó bérléssel kapcsolatban?Van e autókölcsönző? Milyen árakon lehet autót bérelni? Kell e valamit letenni? Esetleg robogó kölcsönzéssel információja valakinek? Előre köszönöm!
Levente! Bihari Ági írta (igaz már régebben, de hasznos lehet) Szia. A Dimitra nagyon kozel van a tengerhez, igy ez biztos nem lesz gond, furdeni altalaban lehet meg szept. vegen, okt. elejen. Az autokolcsonzes ara 35 E/nap amennyiben vallajatok, hogy nem mentek tobbet 100km-nel, ha megis akkor minden egyes extra kilometer utan 16 centet kell fizetni. Kilometer korlatozas nelkul 50 E/nap artol kezdodik, de termeszetesn minel hosszabb idore veszitek ki az autot, annal olcsobbra jon ki egy-egy nap... az autot mindig ugyanannyi uzemanyaggal kell visszaadni amennyivel elhoztatok. Amikor itt lesztek pontosan meg tudjuk beszelni majd a reszleteket. Utoszezonban van kedvezmeny, ill ingyenes nap, az ar attol is fugg milyen biztositast kertek az autora. Minden autokolcsonzos elmondja, hogy nem szabad foldutakra illetve rossz minosegu hegyi utakra menni, mert egyik biztosito sem terit ha ezeken az utakon kar keletkezik az alvazban, felniben, kerekben. A felpanzio befizetheto itt is. Udv. Agi
Nagy Levente Dátum: 2011-03-08 22:06:29
Sziasztok fórumozók! Tud valaki infót adni, Tolón autó bérléssel kapcsolatban?Van e autókölcsönző? Milyen árakon lehet autót bérelni? Kell e valamit letenni? Esetleg robogó kölcsönzéssel információja valakinek? Előre köszönöm!
Dátum: 2011-03-08 20:48:23
László Tamás írta ekkor: 2011-03-08 14:21:24
Kedves Pogácsás Úr! 2010.szept.26.-tól okt.9.-ig voltunk Toloban. Csodálatos idő, és meleg tengervíz várt. A legmelegebb 36 fok volt nappal, a leghidegebb éjjel 20 fok volt.a víz k.b.26-28 fokos volt. Idén megyünk ismét !!! Üdv.
Kedves Tamás ! Köszönöm az információt-ebben az évben szeptember 23ától megyünk -ha Önök is akkor jönnek ,remélem találkozunk ! üdv .