Sziasztok!
Augusztusban megyünk Toloba, a Stella apartman 9-es szobájáról tud valaki felvilágosítást adni, pl.: erkély merre néz, mert a tájékoztatóban nincs semmi róla.
Köszi.
Sziasztok. Szerintem nem nézhet a tengerre. Ez az apartman a második sorban van a parttól. Tehát a képek szerint vagy az utcafrontra, vagy az elötte lévő apartmanra néz. A leírásban szerepel :( mi az utcafonti szárnyat béreljük).