(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

László Tamás Dátum: 2011-03-08 14:21:24
Kedves Pogácsás Úr! 2010.szept.26.-tól okt.9.-ig voltunk Toloban. Csodálatos idő, és meleg tengervíz várt. A legmelegebb 36 fok volt nappal, a leghidegebb éjjel 20 fok volt.a víz k.b.26-28 fokos volt. Idén megyünk ismét !!! Üdv.
László Tamás Dátum: 2011-03-08 13:50:12
Dátum: 2011-03-08 11:45:30
Sziasztok ! Érdeklődni szeretnék,hogy volt -e már valaki szeptember végén Tolóban , és ha igen ,milyen idővolt ? köszönöm .
Dátum: 2011-03-08 09:34:03
Bodó Lajos írta ekkor: 2011-03-03 09:31:31
Sziasztok! Augusztusban megyünk Toloba, a Stella apartman 9-es szobájáról tud valaki felvilágosítást adni, pl.: erkély merre néz, mert a tájékoztatóban nincs semmi róla. Köszi.
Sziasztok. Szerintem nem nézhet a tengerre. Ez az apartman a második sorban van a parttól. Tehát a képek szerint vagy az utcafrontra, vagy az elötte lévő apartmanra néz. A leírásban szerepel :( mi az utcafonti szárnyat béreljük).
Grand Éva Dátum: 2011-03-03 12:35:46
Bodó Lajos írta ekkor: 2011-03-03 09:31:31
Sziasztok! Augusztusban megyünk Toloba, a Stella apartman 9-es szobájáról tud valaki felvilágosítást adni, pl.: erkély merre néz, mert a tájékoztatóban nincs semmi róla. Köszi.
Szia!A tenger felé néz, mint a 8-as apartman.A leírás menü pont alatt van egy alaprajz, azon látszik.