(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-02-28 10:51:12
Nagy írta ekkor: 2011-02-24 19:06:17
Sziasztok! Most mennénk először messzebb mint Észak Görögország és érdeklődnék a május 28-as valamint a júni 4-es indulású turnusokról Toloba. Jó idő van e már ilyenkor ott a fürdésre és úgy általában, mivel délen van gondolom jobb, de személyes tapasztalatunk még nincs ezekről a dolgokról. A wifi mennyibe kerül egy hétre?
Majus vegen, junius elejen mar kellemes ido van, a viz is alkalmas furdesre, de persze nem olyan meleg mint juliusban-augusztusban. A vifi ingyen van a jelzett apartmanokban.
Bihari Agi Dátum: 2011-02-28 10:49:32
Kis József írta ekkor: 2011-02-24 16:44:43
A Demos apartmannal kapcsolatban kérdezem, hogy mikrohullámú sütő minden apartmanban található? Az előző években erről nem írtak.
Kedves Jozsef. A Demosban ujdonsag a mikrohullamu suto, ezert nem irtak rola eddig, lesz minden apartmanban.Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-02-28 10:48:10
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-02-22 18:19:59
Ágikám!!! Küldöd a Demos ház alaprajzát????KÖSZI.
Kedves Tamas! A Demos haz alaprajza nagyon egyszeru, a haz ket egymashoz nagyon kozel levo reszre oszthato, a bejarati lepcsotol balra levo reszben van a recepcio, a felemeleten a 300-as szobak es az elso emeleten a 401-402. A lepcsotol jobbra levo epuletreszben vannak a felemeleten 100-as szobak, az emeleten a 200-as szobak (lepcso felol kezdodo szamozassal).
Hevesi Roland Dátum: 2011-02-27 21:06:06
Köszönöm a választ! smile
Nagy Balázs Dátum: 2011-02-27 13:55:02
Vági Judit írta ekkor: 2011-02-25 17:27:44
Kedves Ági ! Ne haragudj,de még mindig itt tartok, a Stellában van olyan apartman amiben egyáltalán nincs francia ágy.Te ezt írtad,de a szobák alaprajzán franciaágyasnak van rajzolva
Szia Judit!A szobák alaprajzában az ágyak berajzolása tájékoztató jellegű.Ha ráklikkelsz az egyes szobák kockájára a foglalás mezőben, ott korrektül leírják az ágyak típusát.