(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-02-27 08:45:15
Hevesi Roland írta ekkor: 2011-02-26 22:21:21
Köszönöm a felvilágosítást!Már csak azt szeretném megkérdezni,hogy Tolón lehet-e kapni "süncipőt"?
Valószínű, hogy lehet kapni olyan lábbelit, ami alkalmas erre a célra is , én nem tudom. Mi semmi ilyesmit nem vettünk fel, mert az Eleana előtt egyáltalán nem voltak (2009-ben). Úgy tudom, hogy a homokos, aprókavicsos részeken nem szoktak előfordulni, vagy nagyon ritkán. Egyébként pedig annyira tiszta a víz, hogy amíg leér a lábunk (és még utána is ) mindent lehet látni a vízben. Ja igen! Bármilyen vízálló cipő alkalmas a sünik "ellen". Nem muszáj eurót adni érte. smile
Hevesi Roland Dátum: 2011-02-26 22:21:21
Köszönöm a felvilágosítást!Már csak azt szeretném megkérdezni,hogy Tolón lehet-e kapni "süncipőt"?
Dátum: 2011-02-26 18:16:00
Kedves Ági! Olyan kérdésem lenne még, hogy tudunk-e majd kétszemélyes robogót bérelni? Milyen feltételekkel? És milyen bíztosítást érdemes kötni, mit fogadnak el?
Vági Judit Dátum: 2011-02-25 17:27:44
Kedves Ági ! Ne haragudj,de még mindig itt tartok, a Stellában van olyan apartman amiben egyáltalán nincs francia ágy.Te ezt írtad,de a szobák alaprajzán franciaágyasnak van rajzolva
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-25 11:05:12
Nagy írta ekkor: 2011-02-24 19:06:17
Sziasztok! Most mennénk először messzebb mint Észak Görögország és érdeklődnék a május 28-as valamint a júni 4-es indulású turnusokról Toloba. Jó idő van e már ilyenkor ott a fürdésre és úgy általában, mivel délen van gondolom jobb, de személyes tapasztalatunk még nincs ezekről a dolgokról. A wifi mennyibe kerül egy hétre?
Sokkal rendezetebb dél mint észak Toló egy gyöngyszem szerintem,mi már 2x megyünk vissza a közelben lévő város is csodaszép szerintem a viz is jó lessz de az idő a világon mindenhol az utóbbi időben kiszámíthatatlan.Inkább két hetet érdemes eltölteni sok a látnivaló a környéken szerintem már bocs rohadt jó!!!A Demos appartmanban ingyen van a wifi!!