Kedves Éva!Köszönöm,de Tamás már válaszolt.Már csak azt szeretném tudni,hogy tengeri sünök tényleg vannak-e arrafelé,ugyanis egy oldalon azt írták,hogy vannak.Köszi:Roland
Vannak "sünik", de mi, csak a kikötő felé találkoztunk velük a sziklás köves partrésznél. Bihari Ági azt szokta javasolni, hogy nem árt az óvatosság és inkább be kell szerezni egy olyan lábbelit amivel ki lehet védeni a baleseteket.