(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-25 11:04:47
Sokkal rendezetebb dél mint észak Toló egy gyöngyszem szerintem,mi már 2x megyünk vissza a közelben lévő város is csodaszép szerintem a viz is jó lessz de az idő a világon mindenhol az utóbbi időben kiszámíthatatlan.Inkább két hetet érdemes eltölteni sok a látnivaló a környéken szerintem már bocs rohadt jó!!!A Demos appartmanban ingyen van a wifi!!
Nagy Dátum: 2011-02-24 19:06:17
Sziasztok! Most mennénk először messzebb mint Észak Görögország és érdeklődnék a május 28-as valamint a júni 4-es indulású turnusokról Toloba. Jó idő van e már ilyenkor ott a fürdésre és úgy általában, mivel délen van gondolom jobb, de személyes tapasztalatunk még nincs ezekről a dolgokról. A wifi mennyibe kerül egy hétre?
Kis József Dátum: 2011-02-24 16:44:43
A Demos apartmannal kapcsolatban kérdezem, hogy mikrohullámú sütő minden apartmanban található? Az előző években erről nem írtak.
Dátum: 2011-02-23 20:42:56
Hevesi Roland írta ekkor: 2011-02-23 14:17:37
Kedves Éva!Köszönöm,de Tamás már válaszolt.Már csak azt szeretném tudni,hogy tengeri sünök tényleg vannak-e arrafelé,ugyanis egy oldalon azt írták,hogy vannak.Köszi:Roland
Vannak "sünik", de mi, csak a kikötő felé találkoztunk velük a sziklás köves partrésznél. Bihari Ági azt szokta javasolni, hogy nem árt az óvatosság és inkább be kell szerezni egy olyan lábbelit amivel ki lehet védeni a baleseteket.
Hevesi Roland Dátum: 2011-02-23 14:17:37
Kedves Éva!Köszönöm,de Tamás már válaszolt.Már csak azt szeretném tudni,hogy tengeri sünök tényleg vannak-e arrafelé,ugyanis egy oldalon azt írták,hogy vannak.Köszi:Roland