(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-22 18:21:39
Ha valaki autóval jönne Tolóba és nem ismeri az utat,nagyon szívesen segítek kijutni május 26.-án indulok Pestmegyéből!!!!
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-22 18:19:59
Ágikám!!! Küldöd a Demos ház alaprajzát????KÖSZI.
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-22 18:18:09
Kecske Ancsa írta ekkor: 2011-02-19 14:37:27
Sziasztok!Mi a családommal idén megyünk nyaralni! Toloba!Aki volt már Tolo-ba a Dimitra apartmanról írjon véleménmyt!!! Meg a kajákról,tengerről,tájról. Előre is kössz Ui.:Anita
Kedves Ancsa! Toló nagyon aranyos kis falu csodálatos főutcával,ahol minden megtalálható és megkapható.Az árak elfogadhatóak igaz két éve voltunk!Nagyon sok helyre lehet ellátogatni,Napflion városa egy csoda ide busszal érdemes szerdán és szombaton van nagy piac,de ha autóval mentek akkor rengeteg helyre ellátogathattok csillagtúra szerüen Pl-ul Mistras egy kicsit messze van de nem szabad kihagyni egy egész hegy templomváros,vagy a sziklaperemre épűlt kolostort.De ha nem autóval akkor jók a Grand szervezései érdemes velük mindent kipróbálni.A tenger lassanmélyülő,aprokavicsos de van homokos rész is. Mi már alig várjuk,hogy ottlehessünk újra!MÁJUS28!!!!!!!!!!!!
Bihari Agi Dátum: 2011-02-22 11:28:27
Kedves Roland! Pontosan mire vagy kivancsi? Udv. Agi, Tolo
Hevesi Roland Dátum: 2011-02-22 09:21:45
Kecske Ancsa írta ekkor: 2011-02-21 19:06:03
És ti mikor utaztok Roland? Email-ban is megírhatod:[email protected]
Augusztus 13-án megyünk. [email protected] Csak az a baj,hogy nagyon sok oldalt végigböngésztem és nagyon kevés infót találtam.