(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kecske Ancsa Dátum: 2011-02-21 19:06:03
Hevesi Roland írta ekkor: 2011-02-21 11:39:41
Sziasztok!A Dimitráról mi is szeretnénk többet megtudni!Üdv:Rolus
És ti mikor utaztok Roland? Email-ban is megírhatod:[email protected]
Hevesi Roland Dátum: 2011-02-21 11:39:41
Sziasztok!A Dimitráról mi is szeretnénk többet megtudni!Üdv:Rolus
Kecske Ancsa Dátum: 2011-02-19 14:37:27
Sziasztok!Mi a családommal idén megyünk nyaralni! Toloba!Aki volt már Tolo-ba a Dimitra apartmanról írjon véleménmyt!!! Meg a kajákról,tengerről,tájról. Előre is kössz Ui.:Anita
Bihari Agi Dátum: 2011-02-16 05:28:43
Vági Judit írta ekkor: 2011-02-13 13:14:17
Kedves Ági! Idő közben változott a létszám most úgy tűnik 6-an megyünk. Mivel 6 férőhelyes szállás nincs így egy 2 fős + egy 4 fősre lesz szükségünk.A kérdésem az ,hogy melyik házban van a 4 és 2 férőhelyes egymás közelében ,én fogom etetni a többieket is.Továbbra is azt számon tartva ,hogy a 4 férőhelyes ne legyen franciaágyas.Köszönettel. Judit
Kedves Judit! Az Eleana hazban a foldszinten van a fsz.1 (4fo) mellette 3 agyas szobak vannak,az emeleten vannak kefos studiok, A Stellaban a ketfos studiok a foldszinten vannak es az emeleten vannak a 4-5 fos apartmanok, a Demos hazban a 101 (4fo) mellett van a 102, 104 ( duplaagy), es ket szimpla agy a 103-as szobaban, ez magasfoldszint, felette az emeleten szinten vannak ketfos szobak 202, 204 (dupla) 203 (ket szimpla). Udv.Agi
Vági Judit Dátum: 2011-02-13 13:14:17
Kedves Ági! Idő közben változott a létszám most úgy tűnik 6-an megyünk. Mivel 6 férőhelyes szállás nincs így egy 2 fős + egy 4 fősre lesz szükségünk.A kérdésem az ,hogy melyik házban van a 4 és 2 férőhelyes egymás közelében ,én fogom etetni a többieket is.Továbbra is azt számon tartva ,hogy a 4 férőhelyes ne legyen franciaágyas.Köszönettel. Judit