Nincs semmi:))Argoszba is van látnivaló?Ott van piac?Milyen látnivaló van Nafplioba és Argoszba?Toloba vannak utazási irodák és terveznek fakultativot magyaroknak,pl Athénba,Hydrara,Kalavritaba??Elnézést a sok kérdésért:)
Helló:)))!
Úgy tudom ott nincs piac de látnivaló rengeteg van Toló környékén,Napflionba a gyönyörű vár több mint 1000 lépcső az erőd,gyönyörű tér szökőkút stb.
A Grand jó fakultatívokat szervez érdemes menni velük!!!!
Ricsi ha busszal mentek akkor úgy is mondják majd.
Toló egy gyöngyszem!!!!!!!!!