Szia!
Az a baj,hogy ha beteszünk egy gyermekülést akkor már kényelmetlen lenne,és egy ilyen pici gyereknek azért nyűgös lenne ennyi ember között ilyen hosszú úton.
De azért köszi,hogy gondoltatok ránk.
tavaly voltunk Athénba egy Peugeot 307 autóval 5-en mentünk. Nem volt kényelmetlen és a kislány elég strapabíró egy gyerek imád utazni, de megértem hogy azt mondod hogy nem hisz vadidegen gyerek és még pici is. hát jó utat nektek