Május 28.-tól 2 hétre utazunk Tolóba egy Citroen Picassó szgk-val megbízható utitársat keresnénk,csak az utazás költségének a felét kellene fizetni. Ha érdekelne valakit akkor a következő emailra írjon.
[email protected]
Üdvözlöm Tamás!Köszönöm a választ!Még olyan kérdésem lenne,hogy a szerdai,vagy szombati piac a nagyobb?Nafplio és Argosz egy és ugyanaz a város??Ha nem akkor a piac melyikbe van,mert minket a többi érdekességen kivül leginkább a piac érdekelne...Köszönöm a választ