(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kis Richárd Ádám Dátum: 2011-01-16 18:37:13
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-01-16 09:57:50
Május 28.-tól 2 hétre utazunk Tolóba egy Citroen Picassó szgk-val megbízható utitársat keresnénk,csak az utazás költségének a felét kellene fizetni. Ha érdekelne valakit akkor a következő emailra írjon. [email protected]
Üdvözlöm Tamás!Köszönöm a választ!Még olyan kérdésem lenne,hogy a szerdai,vagy szombati piac a nagyobb?Nafplio és Argosz egy és ugyanaz a város??Ha nem akkor a piac melyikbe van,mert minket a többi érdekességen kivül leginkább a piac érdekelne...Köszönöm a választ
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-16 09:57:50
Május 28.-tól 2 hétre utazunk Tolóba egy Citroen Picassó szgk-val megbízható utitársat keresnénk,csak az utazás költségének a felét kellene fizetni. Ha érdekelne valakit akkor a következő emailra írjon. [email protected]
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-16 09:57:07
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-01-16 09:56:04
Útlevél mindenféleképpen kell mert a szerbek és a macedónok nem fogadják el a személyit.
Sőt ha valaki kocsival megy akkor kell igazolás és a nemzetközi biztosítás amit ingyen a biztosítók kiadnak
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-16 09:56:04
Lipták Adrienn írta ekkor: 2011-01-16 09:17:58
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,h az új típusú kártyás személyigazolványt elfogadják a határon, vagy mindenképp kell útlevél! Előre is köszi! Adrienn
Útlevél mindenféleképpen kell mert a szerbek és a macedónok nem fogadják el a személyit.
Lipták Adrienn Dátum: 2011-01-16 09:17:58
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,h az új típusú kártyás személyigazolványt elfogadják a határon, vagy mindenképp kell útlevél! Előre is köszi! Adrienn