(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-14 16:56:22
Kedves Tolószeretők!! Kérném hogy valaki irjon már valamit a Demos appartmanról Tolóban. Előre is köszi
Tarjányi István Dátum: 2011-01-14 16:24:45
Bihari Agi írta ekkor: 2011-01-11 12:52:48
Kedves Laszlo! Itt a honlapon a PARTNEREINK imszo alatt meg tudja nezni a partnerirodak cimeit, van tobb lehetoseg is a megyeben. Kedves Istvan! amivel meg kiegeszitenem Jozsef pontos leirasat az Eleana hazrol az az, hogy a felsoroltakon kivul erdemes hozni szunyogriasztot es konyharuhat is. Termeszetesen nem szabad megfeledkezni a biztositas fontosssagarol sem (EU kartya + Atlasz biztositas).
Kedves Ági! Köszönöm szépen a választ és a további információkat. Találkozunk július 16-án, üdv.: István
Tarjányi István Dátum: 2011-01-14 16:22:20
Szalai József írta ekkor: 2011-01-11 11:14:24
Kedves István! Mig Ági nem válaszol, addig is néhány szót írnék az Eleana házról, tekintve, hogy tavaly ott nyaraltunk két hetet. Bár mi az emeleten laktunk, mivel nagy társasággal voltunk, akik közül volt, aki a földszinten lakott, eléggé megismertük az egész házat. A ház görög viszonylatban átlagos felszereltségű, régebben épült. Nincs alul sem csatornaszag és más kellemetlen körülmény és Tolo egyik legszebb részén közvetlenül a tengerparton van. Az épületet a víztől egy kb. 10 méter széles homokos tengerpart választja el, mely egyben az épülethez tartozó strandként is működik. Nappal csak a fürdőzők zaja szűrődik be, de éjjel többnyire csendes. Nem messze ugyan van egy haltaverna,de ritkán észleltünk egy-egy zajosabb társaságot, azt is inkább csak hétvégén. Inkább vacsorázóhely. Kritika csak a bejárást illeti, mivel a saroktól kb 20 métert a homokban lehet csak megtenni a bejáratig és ez kellemetlen tud lenni, ha este kiöltözve akarsz valahova menni, vagy csomagot cipelsz a buszhoz, vagy onnan. De mindent összevetve pazar hely és, ha Toloba megyek legközelebb, biztos ismét csak ezt a házat választom. Fantasztikus napfelkeltés képeket lehet készíteni a teraszról. Vinni érdemes: kávéfőzőt, éles kést, salátástálat, konzervnyitót, vágódeszkát, sajtreszelőt. Jó választás! Jó készülődést! Ha kérdésed van, szívesen válaszolok. Üdv: Szalai József
Kedves József! Köszönöm szépen az értékes információkat, örülök neki, hogy (remélhetőleg) jól választottunk. Sok időnk nem volt a válogatásra, mert már majdnem minden hely elkelt, így gyorsan kellett döntenünk. Köszönöm a jó kívánságokat, Neked is jó nyarat, jó pihenést kívánok. Üdv.: István
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-13 11:15:26
Kedves Edina! Sajnos nem tudunk menni mert a szabadságunkat mégsem adják ki ebben az időpontban. Ember tervez Isten végez!! Bocsi de ha kérdésed van az úttal vagy a Toloi látnivalókkal kapcsolatban nyugodtan írj a [email protected] emailre.
Kis Richárd Ádám Dátum: 2011-01-13 11:04:46
Tisztelt Grandtours! Érdeklődni szeretnék,hogyha Bnömmel júl15től 24i turnusukba szeretnénk nyaralni Tolóba ,buszos utazás keretében,akkor mi mennyi lenne?MErt abuszos utazási árlista meg a kalkulátor is mást mutat!Mit kell még kötelezően fizetni és mennyibe kerülne?Az útlemondási biztosítás és fix helybiztosítás pontosan mit takar?Mikor milyen kedvezmény van,ha van?Ha interneten rendelem meg a nyaralást mondjuk holnap de csak kb márciusba tudnám az elöleget(ha jól tudom 40%)kifizetni,úgy lenne kedvezmény???Köszönöm előre is a választ. Üdvözlettel