(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-12 19:01:16
Pálinkás Edina írta ekkor: 2011-01-12 18:49:31
szia! Ne haragudj a zavarásért de szeretném megkérdezni, hogy mikor mentek mert mi is tervezzük május végére és mi is autóval mennénk, hogy mindent megtudjunk nézni!Köszönöm válaszod!
Szia! Mi Május 28.-ára megyünk. Honnan indultok? Ismeritek az utat mert mi igen. Rengeteg helyre lehet elmenni autóval,szívesen segítünk ha kell.
Pálinkás Edina Dátum: 2011-01-12 18:49:31
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-01-12 17:10:00
Ja és még annyit hogy ha leírnátok hogy Május vége felé milyen idő szokott lenni és a tenger mennyi fokos? Köszi
szia! Ne haragudj a zavarásért de szeretném megkérdezni, hogy mikor mentek mert mi is tervezzük május végére és mi is autóval mennénk, hogy mindent megtudjunk nézni!Köszönöm válaszod!
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-12 17:10:00
Ja és még annyit hogy ha leírnátok hogy Május vége felé milyen idő szokott lenni és a tenger mennyi fokos? Köszi
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-12 17:03:16
Üdv! Soha nem felejtjük Tolót el. Igaz két éve voltunk de alig várjuk,hogy most Május végén újra ottlehessünk,kocsival megyünk mert igy csillagszerüen rengeteg látnivalót nézhetünk meg. Ajánlanám mindenkinek aki még nem volt MISTRAST csodálatos egyszerűen lenyűgöző. De azért kérdeznék is ha valaki segítene jó lenne!!!!! Idén a Demos appartmanba megyünk tudna róla valaki mondani valamit. Ágika ha lehetne egy térképet hogy hol helyezkedik el kb? Előre is köszönöm!!! Email címem-- [email protected]
Bihari Agi Dátum: 2011-01-12 11:31:59
Bán Jánosné írta ekkor: 2011-01-11 21:25:43
Szia Ági! Szeretném Neked elujságoni, hogy idén ismét az Eleana fsz. 1-ben fogunk nyaralni. Még mindíg Toto. Nem tudunk eltelni ezzel a városkával. Már rögtön a szezon elején, május 21-én találkozunk. Addig is jó pihenést kívánunk: Bán család Debrecenből
Sziasztok! Nagyon orulok hogy ismet jottok hozzank!!! Addig is minden jot! Agi