szia!
Ne haragudj a zavarásért de szeretném megkérdezni, hogy mikor mentek mert mi is tervezzük május végére és mi is autóval mennénk, hogy mindent megtudjunk nézni!Köszönöm válaszod!
Szia!
Mi Május 28.-ára megyünk.
Honnan indultok? Ismeritek az utat mert mi igen. Rengeteg helyre lehet elmenni autóval,szívesen segítünk ha kell.