(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bán Jánosné Dátum: 2011-01-11 21:25:43
Szia Ági! Szeretném Neked elujságoni, hogy idén ismét az Eleana fsz. 1-ben fogunk nyaralni. Még mindíg Toto. Nem tudunk eltelni ezzel a városkával. Már rögtön a szezon elején, május 21-én találkozunk. Addig is jó pihenést kívánunk: Bán család Debrecenből
Bihari Agi Dátum: 2011-01-11 12:55:47
Van nehany dolog amit erdemes tudni, hogy meg gondtalanabb legyen a nyaralasunk: Gororgorszagban az allami kezben levo asatasi teruleteken ( Athen Akropolisz, Mukene, Epidavrosz...stb) automatikusan ingyenes a belépés minden olyan EU orszagbol erkezonek, aki meg nem toltotte be a 19. eletevet. 19-eves kor folott szinten ingyenes a belepo, ha rendelkezunk diakigazolvannyal (a magyart is elfogadjak, persze a nemzetkozi meg jobb). 65-eves kor felett, az eletkor igazolasaval (szemelyi, utlevel stb) felaru a belepo. Fontos, hogy mindenkeppen legyen BBP (Betegseg-Baleset-Poggyasz) biztositasunk, es EU-egeszsegbiztositasi kartyank is. Toloban is, mint mindenhol elofordulnak tengeri sunik a vizben, jo ha van nalunk vizben viselheto papucs, vagy szandal, igy elkerulhetjuk fajdalmas szurasukat, es azt is, hogy egy kagyloval, vagy barmi egyebbel elvagjuk labunkat a vizben. Agi, Tolo
Bihari Agi Dátum: 2011-01-11 12:52:48
Kedves Laszlo! Itt a honlapon a PARTNEREINK imszo alatt meg tudja nezni a partnerirodak cimeit, van tobb lehetoseg is a megyeben. Kedves Istvan! amivel meg kiegeszitenem Jozsef pontos leirasat az Eleana hazrol az az, hogy a felsoroltakon kivul erdemes hozni szunyogriasztot es konyharuhat is. Termeszetesen nem szabad megfeledkezni a biztositas fontosssagarol sem (EU kartya + Atlasz biztositas).
Szalai József Dátum: 2011-01-11 11:14:24
Kedves István! Mig Ági nem válaszol, addig is néhány szót írnék az Eleana házról, tekintve, hogy tavaly ott nyaraltunk két hetet. Bár mi az emeleten laktunk, mivel nagy társasággal voltunk, akik közül volt, aki a földszinten lakott, eléggé megismertük az egész házat. A ház görög viszonylatban átlagos felszereltségű, régebben épült. Nincs alul sem csatornaszag és más kellemetlen körülmény és Tolo egyik legszebb részén közvetlenül a tengerparton van. Az épületet a víztől egy kb. 10 méter széles homokos tengerpart választja el, mely egyben az épülethez tartozó strandként is működik. Nappal csak a fürdőzők zaja szűrődik be, de éjjel többnyire csendes. Nem messze ugyan van egy haltaverna,de ritkán észleltünk egy-egy zajosabb társaságot, azt is inkább csak hétvégén. Inkább vacsorázóhely. Kritika csak a bejárást illeti, mivel a saroktól kb 20 métert a homokban lehet csak megtenni a bejáratig és ez kellemetlen tud lenni, ha este kiöltözve akarsz valahova menni, vagy csomagot cipelsz a buszhoz, vagy onnan. De mindent összevetve pazar hely és, ha Toloba megyek legközelebb, biztos ismét csak ezt a házat választom. Fantasztikus napfelkeltés képeket lehet készíteni a teraszról. Vinni érdemes: kávéfőzőt, éles kést, salátástálat, konzervnyitót, vágódeszkát, sajtreszelőt. Jó választás! Jó készülődést! Ha kérdésed van, szívesen válaszolok. Üdv: Szalai József
Tarjányi István Dátum: 2011-01-10 07:34:28
Sziasztok! Az idén Tolót és az Eleana apartmant választottuk nyaralásunk helyszínévé ,a földszinten foglaltunk szállást 2 hétre.Szeretnék segítséget kérni azoktól akik már jártak Toloban ill az Eleanában ,hogy írjanak a tapasztalataikról,mire érdemes felkészülni .(A földszinten elég csatornaszag volt pl Sartin ,Korfun, remélem itt nem ez a helyzet) Mennyire zajos az apartman környéke?tényleg pihenni szeretnénk és főleg 2 hétnél szerintem egy rosszul megválasztott apartman kész katasztrófa.(Zakynthoson tapasztalhattuk, nem saját bőrünkön,alig várták szegények , hogy felszálljanak a buszra ami hazaviszi őket.) Ők biztos nem mentek többet nyaralni ,nekünk ez a 4 utunk lesz a Grand Tourssal ( remélem nem az utolsó)Válaszotokat előre is köszönöm.Üdv: Vali