Kedves István!
Mig Ági nem válaszol, addig is néhány szót írnék az Eleana házról, tekintve, hogy tavaly ott nyaraltunk két hetet. Bár mi az emeleten laktunk, mivel nagy társasággal voltunk, akik közül volt, aki a földszinten lakott, eléggé megismertük az egész házat. A ház görög viszonylatban átlagos felszereltségű, régebben épült. Nincs alul sem csatornaszag és más kellemetlen körülmény és Tolo egyik legszebb részén közvetlenül a tengerparton van. Az épületet a víztől egy kb. 10 méter széles homokos tengerpart választja el, mely egyben az épülethez tartozó strandként is működik. Nappal csak a fürdőzők zaja szűrődik be, de éjjel többnyire csendes. Nem messze ugyan van egy haltaverna,de ritkán észleltünk egy-egy zajosabb társaságot, azt is inkább csak hétvégén. Inkább vacsorázóhely. Kritika csak a bejárást illeti, mivel a saroktól kb 20 métert a homokban lehet csak megtenni a bejáratig és ez kellemetlen tud lenni, ha este kiöltözve akarsz valahova menni, vagy csomagot cipelsz a buszhoz, vagy onnan. De mindent összevetve pazar hely és, ha Toloba megyek legközelebb, biztos ismét csak ezt a házat választom. Fantasztikus napfelkeltés képeket lehet készíteni a teraszról. Vinni érdemes: kávéfőzőt, éles kést, salátástálat, konzervnyitót, vágódeszkát, sajtreszelőt. Jó választás! Jó készülődést! Ha kérdésed van, szívesen válaszolok. Üdv: Szalai József