Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy az elena apartmant csak tengeri homokon keresztül lehet megközelíteni?
És még egy kérdésem lenne, hogy a stella és az elena apartmantól milyen messze tesz le a busz, mennyit kell a nagy csomaggal megtennünk?
Igazából a két apartman között vacilálunk :-)
Segítségeteket előre is köszönöm!
B.U.É.K!!!
Szia Adrienn! Mi tavaly az Elenában voltunk és az idén is oda megyünk! Az Elenát a tenger felől a homokon keresztül lehet megközelíteni és a busz a fő utcán tesz le, de csak egy 50 - 60 métert kell gyalogolni!(feltéve ha meg tud állni) Mi júl 16-23.-án megyünk! Üdv Holecska Gyula