(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Boda László Dátum: 2011-01-09 20:59:23
Kedves Grand Tours! Azt szeretném kérdezni hogy a párommal személyesen szeretnénk lefoglalni a nyaralásunkat. Békéscsabán vagy Békés megyében erre van e lehetőség? Válaszát előre is köszönöm!
Bihari Agi Dátum: 2011-01-05 13:04:52
Mindenkinek egeszseges, sikeres, utazasban gazdag evet kivanok! Kedves Adrien! Ahogy Gyula is irta, nem nagy az a tavolsag, amit a homokon keresztul kell megtenni az Eleana apartmanhoz, es mindig igyekszunk ugy megallni a busszal, hogy ne kelljen sokaig huzni a csomagokat. Kedves Edina! A studiokban mindig a szoba resze a konyhasarok, vagy fozofulke. A 4 es 5 fos apartmanokban van egy kuon haloszoba es egy masik helyseg, ahol az agyakkal van egy legterben a konyharesz is.
Holecska Gyula Dátum: 2011-01-04 13:15:13
Holecska Gyula írta ekkor: 2011-01-04 13:11:26
Szia Adrienn! Mi tavaly az Elenában voltunk és az idén is oda megyünk! Az Elenát a tenger felől a homokon keresztül lehet megközelíteni és a busz a fő utcán tesz le, de csak egy 50 - 60 métert kell gyalogolni!(feltéve ha meg tud állni) Mi júl 16-23.-án megyünk! Üdv Holecska Gyula
Esetleg bármi kérdésed lenne: [email protected] -on megteheted és én válaszolok!
Holecska Gyula Dátum: 2011-01-04 13:11:26
Lipták Adrienn írta ekkor: 2011-01-01 19:04:00
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy az elena apartmant csak tengeri homokon keresztül lehet megközelíteni? És még egy kérdésem lenne, hogy a stella és az elena apartmantól milyen messze tesz le a busz, mennyit kell a nagy csomaggal megtennünk? Igazából a két apartman között vacilálunk :-) Segítségeteket előre is köszönöm! B.U.É.K!!!
Szia Adrienn! Mi tavaly az Elenában voltunk és az idén is oda megyünk! Az Elenát a tenger felől a homokon keresztül lehet megközelíteni és a busz a fő utcán tesz le, de csak egy 50 - 60 métert kell gyalogolni!(feltéve ha meg tud állni) Mi júl 16-23.-án megyünk! Üdv Holecska Gyula
Pálinkás Edina Dátum: 2011-01-03 18:57:10
sziasztok! Május végén vagy június elején akarunk Tolóba menni, hárman a lányunk a férjen és én fiatalok házasok vagyunk. Autóval mennénk és még van 2 szabad hely ha valakiket érdekel szívesen csatlakozhatnak!várjuk az érdeklődéseket