Kedves GRAND-osok!
Már többször voltunk a családommal Görögországban, de a GRAND-dal még nem. Jövőre, ez is megvalósul, ha Isten is úgy akarja!
A Google-Earth-ben csodálatos képeket találtam TOLO-ról, melyek rabul ejtettek. Keresem "Jani ("öreg" táncos)" urat, akinek több fantasztikusan gyönyörű képe is fönnt van, illetve "pakzoltan" urat, akiknek mindössze néhány kérdést szeretnék feltenni, a képeikkel kapcsolatos élményeikről.
Választ várok a "
[email protected]" e-mail címre.
Köszönettel: Laczai Lajos.