(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pálinkás Edina Dátum: 2011-01-02 12:22:01
sziasztok! Sokszor voltunk görögbe és 2szer veletek idén is veletek akarunk menni, de most teljesen Toloig, de szeretném megkérdezni hogy az apartmanok külön szobával rendelkeznek? Vagyis a konyha és a szoba együtt van vagy külön helységbe!Köszönöm a választ mindenkinek sok boldogságot a 2011-es évhez és remélem mindenki jól fogja magát érezni a nyaralás alatt!Edina és Családja
Lipták Adrienn Dátum: 2011-01-01 19:04:00
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy az elena apartmant csak tengeri homokon keresztül lehet megközelíteni? És még egy kérdésem lenne, hogy a stella és az elena apartmantól milyen messze tesz le a busz, mennyit kell a nagy csomaggal megtennünk? Igazából a két apartman között vacilálunk :-) Segítségeteket előre is köszönöm! B.U.É.K!!!
Dátum: 2010-12-18 20:10:39
sziasztok érdeklödni szeretnék hogy olyan apartman található tolón amihez van medence??szerintetek meik apartman a legjobb?véleményeket szivesen meghallgatnék ,köszönöm elöre is!
LACZAI LAJOS Dátum: 2010-10-17 20:44:42
Kedves GRAND-osok! Már többször voltunk a családommal Görögországban, de a GRAND-dal még nem. Jövőre, ez is megvalósul, ha Isten is úgy akarja! A Google-Earth-ben csodálatos képeket találtam TOLO-ról, melyek rabul ejtettek. Keresem "Jani ("öreg" táncos)" urat, akinek több fantasztikusan gyönyörű képe is fönnt van, illetve "pakzoltan" urat, akiknek mindössze néhány kérdést szeretnék feltenni, a képeikkel kapcsolatos élményeikről. Választ várok a "[email protected]" e-mail címre. Köszönettel: Laczai Lajos.
LACZAI LAJOS Dátum: 2010-10-17 20:44:42
Kedves GRAND-osok! Már többször voltunk a családommal Görögországban, de a GRAND-dal még nem. Jövőre, ez is megvalósul, ha Isten is úgy akarja! A Google-Earth-ben csodálatos képeket találtam TOLO-ról, melyek rabul ejtettek. Keresem "Jani ("öreg" táncos)" urat, akinek több fantasztikusan gyönyörű képe is fönnt van, illetve "pakzoltan" urat, akiknek mindössze néhány kérdést szeretnék feltenni, a képeikkel kapcsolatos élményeikről. Választ várok a "[email protected]" e-mail címre. Köszönettel: Laczai Lajos.