(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2010-09-16 10:49:45
László Tamás írta ekkor: 2010-09-16 07:33:13
Kedves ismeretlen Ági! Még lenne két kérdésem. Biciklit lehet-e kölcsönözni, jó idő esetén napozóágy van-e, vagy bérelhető-e. Üdvözöllek: L. T.
Kedves Tamas! Biciklit 7 Euroert lehet berelni naponta, a parton is vannak berelheto napozoagyak, de a Dimitranak vannak sajat napozoagyai, amit le lehet vinni a partra, de utana minden esetben legyetek szivesek azt vissza is hozni. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2010-09-16 10:45:59
Szilvási László írta ekkor: 2010-09-13 10:33:09
Tisztelt Bihari Ágnes! Ez év október 2-től 9-ig leszek másodmagammal Toloban a Grandtours szervezésében. Ha lehet, kérem tájékoztasson előzetesen, hogy melyik napra, milyen fakultatív programokat szerveznek. Külön megköszönném, ha az athéni kirándulás tervezett, hozzávetőleges időrendjét is megkaphatnám (pl.: indulás reggel 8-kor, tervezett érkezés, idegenvezetővel v. anélkül lesz a séta, mikortól lesz a buszos városnézés, mikor nézzük meg az őrségváltást, a korinthoszi csatornánál mikor állunk meg, stb.). Mindezt figyelemmel arra, hogy ekkor már meglehetősen korán esteledik. További kérdésem, hogy október 3-án - mivel aznap a múzeumok belépődíj nélkül látogathatók szerte Görögországban - számíthatunk-e arra, hogy esetleg erre a napra tervezik a több múzeumi belépővel járó kirándulások valamelyikét (pl.: Athén v. Mükéne). Válaszát előre is köszönöm: Üdvözlettel: Szilvási László
Tisztelt Szilvasi Laszlo! ATHEN: Indulas: 7.30, utkozben rovid pihenot tartunk a Korinthoszi csatornanal (kb 1 ora alatt erunk oda). Athen legismertebb latnivaloja az Akropolisz, ahol lehetoseguk van megismerkedni az okori vilag legszebb epüuetegyuttesevel. A fo latnivalok : Diszbejarat (Propilea), Parthenon, Erektheion. Ezeket az epueteket magyar nyelvu idegenvezetessel mutatjuk be utasainknak. Az Akropoliszrol letekintve lathato tobbek kozott a Dionuszosz szinhaz, Herodes Atticus szinhaza, az Aeroszpagosz, a Lykabettosz domb, a Nimfak dombja, az Agora. Az Akropolisz utan szabadidos program van az ovarosi reszben (kb 2,5 ora), ide egyutt setalunk le az Akropoliszrol, megmutatjuk hol talalhatoak azok a helyek amik felkereshetoek a szabadido kereteben. Ez ido alatt ugyanazzal a belepovel amit az Akropoliszra valtunk meg tudjak nezni a Dionuszosz szinhazat, az Olimpiai Zeusz Templomot, es az Agorat is. Mindezek utan kellemes idotoltest kinal a Plaka, az ovaros, vendegcsalogato uzleteivel, kavehazaival, ettermeivel. Delutan megnezzuk az orsegvaltast a Parlament elott (valoszinuleg 16:00 orakor), majd a buszrol latni fogjuk az Akademia az egyetem, a Nemzeti Konyvtar epuletet is. Hazafele is tartunk egy rovid pihenot, este 18:45-19:00 ora korul erunk vissza Toloba. A kirandulas napjat meg nem tudom pontosan megmondani, az biztos, hogy nem vasarnap lesz, mert a szombati erkezes miatt ez nem megfelelo idopont, tekintve, hogy autos utasaink kozul sokan csak ejjel erkeznek, es a buszos utasok nagy resze sem szeretne rogton masnap ismet buszra szallni. Oktoberben mar keves utasunk van igy eleg bizonytalan a fakultativ kirandulasok inditasa, de bizunk benne, hogy ezen a heten is indulni fognak a buszos es a hajos utak is. Pontos idopontot majd az erkezes utani tajekoztaton tudunk mondani.
Bihari Agi Dátum: 2010-09-16 10:21:39
Pászti Szilvia írta ekkor: 2010-09-10 09:39:36
Szia Ági! Augusztus 13-án mentünk Tolóba. A buszon rosszul lett egy bácsi és érdeklődnénk tudsz e róla valamit,mert sajnos még akkor nem volt jó állapotba amikor jöttünk haza. Válaszodat köszönjük. További szép időt kívánok mindenkinek aki még ezután indul,és persze neked is. Szia Szilvi
Szia Szilvi. Az urat eloszor a larissai korhazba vittek, majd onnan atszallitottak a volosi korhazba.egy hetig tartottak mesterseges altatasban, sajnos tobbszor is amikor ebreszteni akartak ujabb epilepszias rohamot kapott. Mi egy hetig tartottuk a kapcsolatot a korhazzal illetve a hozzatartozokkal, aztan vette at a szerepet a biztosito, innen mar rank "nem volt szukseg", ok inteztek a hazaszallaitast, amikor megfelelo allapotba kerult. Tobb reszletet nem tudok mert nem kaptunk visszajelzest a csaladtol ezutan. Remelem mar sokkal jobban van... Agi
László Tamás Dátum: 2010-09-16 07:33:13
Kedves ismeretlen Ági! Még lenne két kérdésem. Biciklit lehet-e kölcsönözni, jó idő esetén napozóágy van-e, vagy bérelhető-e. Üdvözöllek: L. T.
Szilvási László Dátum: 2010-09-13 10:33:09
Tisztelt Bihari Ágnes! Ez év október 2-től 9-ig leszek másodmagammal Toloban a Grandtours szervezésében. Ha lehet, kérem tájékoztasson előzetesen, hogy melyik napra, milyen fakultatív programokat szerveznek. Külön megköszönném, ha az athéni kirándulás tervezett, hozzávetőleges időrendjét is megkaphatnám (pl.: indulás reggel 8-kor, tervezett érkezés, idegenvezetővel v. anélkül lesz a séta, mikortól lesz a buszos városnézés, mikor nézzük meg az őrségváltást, a korinthoszi csatornánál mikor állunk meg, stb.). Mindezt figyelemmel arra, hogy ekkor már meglehetősen korán esteledik. További kérdésem, hogy október 3-án - mivel aznap a múzeumok belépődíj nélkül látogathatók szerte Görögországban - számíthatunk-e arra, hogy esetleg erre a napra tervezik a több múzeumi belépővel járó kirándulások valamelyikét (pl.: Athén v. Mükéne). Válaszát előre is köszönöm: Üdvözlettel: Szilvási László